Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власників. Про це повідомив сам військовий в опублікованому відео в Instagram, передають Патріоти України.

За його словами, він дізнався про випадок, коли неповнолітня дівчинка знімала на камеру, як б’є і мучить собаку і кішку, після чого на її матір поліція склала адміністративний протокол за невиконання батьківських обов'язків.

Оскільки, за його словами, вилучення тварин у власників за допомогою державних та громадських інституцій, є надто тривалою процедурою, він зв’язався з бабусею дівчинки, запропонував їй суму, яка була на той момент на картці, і викупив кішку і собачку.

Однак, у зоозахисній організації UAnimals вважають цей прояв милосердя до тварин “самосудом”. "Таке "вилучення" тварин ми вважаємо протиправними та небезпечними для їхнього життя”, - написали на своїй сторінці у Facebook зоозахисники, зауваживши, що тварини тепер можуть перебувати недалеко від лінії фронту.

В UAnimals заявляють, що тварин треба захищати від можливих страждань у рамках закону. "У цьому конкретному випадку чоловік начебто усунув тварин геть від небезпеки й це добре для них, але недобре як прецедент... Ми не кажемо, що тварини мали б залишитися у сім'ї. Ми кажемо, що треба було докласти зусиль, щоб максимально швидко вилучити їх з залученням поліції й передати у притулок, де є належний догляд", – зауважили в організації.

Військовий Артур Гаспарян тим часом повідомив, що тваринки перебувають у безпечному місці, попередня власниця має можливість бачити їх на сеансі відеозв'язку, а невдовзі кішкою і собакою опікуватиметься волонтерка у Києві.

Де в Україні виплачують найбільші пенсії - озвучено суми по областях

четвер, 7 грудень 2023, 8:15

В Україні серед областей найбільша пенсія наразі виплачується на Рівненщині – 6673,98 грн. На другій позиції йде Донецька область - 6 612,00 грн. Загалом найбільший розмір пенсії серед міст у Києві - 7 219,64 грн. Про це інформує "Опендатабот", передаю...

Деяких українців можуть залишити без субсидії: Хто більше не отримуватиме виплати

четвер, 7 грудень 2023, 7:59

Частина українців може втратити житлову субсидію. Це може статися у випадку заборгованості, яка виникла протягом 3 місяців та перевищує 680 грн. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в етері "Суспільного", передають ...