
У місті Славутич Київської області помер 47-річний захисник України, кіборг, який боровся за Донецький аеропорт, Євген Ареф’єв з позивним "Спартак". Про це написала прес-служба Славутицької міської ради на своїй сторінці у Facebook. За особливу мужність він був нагороджений орденом Богдана Хмельницкого ІІІ ступеню, передають Патріоти України.
"Захисник України, військовий за покликанням серця, справжній офіцер-професіонал, який мав позивний "Спартак". Відповідальний командир, який завжди піклувався про солдат. Всі знали його чесним, порядним товаришем, який завжди приходив на допомогу. Він любив життя і пішов з нього справжнім захисником нашої країни", – йдеться у повідомленні. У Славутицькій міській раді висловили співчуття рідним та близьким Героя, розділивши їх горе.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...