
У харківському метро зняли жінку, яка була обвішана забороненою в Україні символікою – георгіївськими стрічками. Відповідні світлини на своїй сторінці у Facebook опублікувала місцева жителька Олександра Харлан-Коновалова. Вона уточнила, що це було на станції метро "Історичний музей", передають Патріоти України.
"Сьогодні зустріла в метрополітені на станції "Історичний музей" ось таку жінку. Цікаво, що на кожній станції зараз є поліція, яка контролює, хто заходить у метро. Мого чоловіка, наприклад, уже не раз зупиняли, тому що він ходить в одязі мілітарі, і постійно перевіряють документи. Постійно бачу, як військових зупиняють. А ось такі особи спокійно ходять. Ну як так?" – написала вона.

У коментарях українці висловили велике обурення й запропонували здати жінку в поліцію або в Службу безпеки.




Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...