
У харківському метро зняли жінку, яка була обвішана забороненою в Україні символікою – георгіївськими стрічками. Відповідні світлини на своїй сторінці у Facebook опублікувала місцева жителька Олександра Харлан-Коновалова. Вона уточнила, що це було на станції метро "Історичний музей", передають Патріоти України.
"Сьогодні зустріла в метрополітені на станції "Історичний музей" ось таку жінку. Цікаво, що на кожній станції зараз є поліція, яка контролює, хто заходить у метро. Мого чоловіка, наприклад, уже не раз зупиняли, тому що він ходить в одязі мілітарі, і постійно перевіряють документи. Постійно бачу, як військових зупиняють. А ось такі особи спокійно ходять. Ну як так?" – написала вона.

У коментарях українці висловили велике обурення й запропонували здати жінку в поліцію або в Службу безпеки.




В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...