"Військових зупиняють, а такі особи спокійно ходять": У метро Харкова побачили жінку з георгіївськими стрічками (фото)

У поліції чомусь не виникло до громадянки жодного питання.

У харківському метро зняли жінку, яка була обвішана забороненою в Україні символікою – георгіївськими стрічками. Відповідні світлини на своїй сторінці у Facebook опублікувала місцева жителька Олександра Харлан-Коновалова. Вона уточнила, що це було на станції метро "Історичний музей", передають Патріоти України.

"Сьогодні зустріла в метрополітені на станції "Історичний музей" ось таку жінку. Цікаво, що на кожній станції зараз є поліція, яка контролює, хто заходить у метро. Мого чоловіка, наприклад, уже не раз зупиняли, тому що він ходить в одязі мілітарі, і постійно перевіряють документи. Постійно бачу, як військових зупиняють. А ось такі особи спокійно ходять. Ну як так?" – написала вона.

У коментарях українці висловили велике обурення й запропонували здати жінку в поліцію або в Службу безпеки.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...