
Зірка "Дизель Шоу" і учасниця "Танців з зірками" Вікторія Булітко шокувала шанувальників фотографією... з пологового будинку. Так, актриса виставила в Instagram знімки з немовлям і своїм колегою Сашком Бережком, зазначають Патріоти України.
"Ну, нарешті", - написала Вікторія у публікації з фотографіями з нібито виписки із пологового будинку.

Вікторія Булітко показала фото з пологового будинку (фото: instagram.com/bulitka)
Шанувальники зірки дуже здивувалися таким знімкам. Деякі подумали, що актриса стала мамою, а хтось просто не зрозумів, що відбувається.


Але, як виявилося, фото були зроблені для ситкому "Вижити за будь-яку ціну", в якому знімається Віка та Сашко, і прем'єра другого сезону якого запланована на осінь.
"У нових сезонах реквізитори доповнюють і покращують інтер'єр. Наша серіальна квартира, як справжня, обростає новими декораціями та деталями. Ці фото будуть стояти в рамках, як спогади про дні народження Льошки. Вони вийшли такими яскравими та натуральними, що я не втрималася та поділилася ними з шанувальниками!" - зізналася сама Булітко.
До речі, це не єдина зміна у декораціях "Вижити за будь-яку ціну". Також у Бережків у нових серіях з'явиться великий кумедний портрет батьків Віки і додасться нова локація - квартира Єгора.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...