ВІЛ-позитивна українська телеведуча захворіла на коронавірус і розповіла про своє лікування

Ведуча телеканалу Kyiv Live Христина Шапран, яка є ВІЛ-позитивною, захворіла на коронавірус. В інтерв'ю "Радіо Свобода" вона розповіла, що запідозрила COVID-19 після того, як у неї з'явився сильний біль в горлі, а згодом - зник нюх. Хворіє телеведуча вже понад 10 днів, передають Патріоти України.

"Із симптомів у мене все ще поки тримається 37,2 вечорами, зранку я прокидаюся зазвичай із 36,6. Вчора помітила, що почали з’являтися ледь помітні запахи. Дуже дивне відчуття, ні на що не схоже, коли ти не розумієш, ні як ти пахнеш, ні як у домі пахне, як їжа пахне: вона взагалі їстівна чи не дуже", – поділилася телеведуча.

За її словами, лікування ВІЛ-позитивних людей, які заразилися коронавірусом, не відрізняється від того, як лікують ВІЛ-негативних пацієнтів. Вона також розповіла, що часто рівень її імунітету навіть вищий, ніж у середньостатистичних людей, які погано сплять, випивають або курять. Тому Христину лікували стандартними методами.

"Мені складно з лікарської точки зору пояснити, як це працює, але, як я розумію, ті препарати, які закривають клітину від вторгнення вірусу ВІЛ-інфекції, вони ж допомагають її захистити і від якихось інших вірусів, роблячи дещо менш уразливою імунну систему. Думаю, те, що в мене COVID-19 проходить у легкій формі, то в тому числі і завдяки цьому", – додала Шапран.

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...

УПЦ дали три дні на передачу ключів державному заповіднику. Комісія Мінкультури провела інвентаризацію майна колишнього орендатора Києво-Печерської лаври

вівторок, 6 червень 2023, 14:21

5 червня комісія Міністерства культури та інформаційної політики завершила свою роботу в Національному заповіднику Києво-Печерська лавра. Вона виявила порушення з боку УПЦ МП та підписала із заповідником акт приймання-передачі державного майна. Про це ...