ВІЛ-позитивна українська телеведуча захворіла на коронавірус і розповіла про своє лікування

Ведуча телеканалу Kyiv Live Христина Шапран, яка є ВІЛ-позитивною, захворіла на коронавірус. В інтерв'ю "Радіо Свобода" вона розповіла, що запідозрила COVID-19 після того, як у неї з'явився сильний біль в горлі, а згодом - зник нюх. Хворіє телеведуча вже понад 10 днів, передають Патріоти України.

"Із симптомів у мене все ще поки тримається 37,2 вечорами, зранку я прокидаюся зазвичай із 36,6. Вчора помітила, що почали з’являтися ледь помітні запахи. Дуже дивне відчуття, ні на що не схоже, коли ти не розумієш, ні як ти пахнеш, ні як у домі пахне, як їжа пахне: вона взагалі їстівна чи не дуже", – поділилася телеведуча.

За її словами, лікування ВІЛ-позитивних людей, які заразилися коронавірусом, не відрізняється від того, як лікують ВІЛ-негативних пацієнтів. Вона також розповіла, що часто рівень її імунітету навіть вищий, ніж у середньостатистичних людей, які погано сплять, випивають або курять. Тому Христину лікували стандартними методами.

"Мені складно з лікарської точки зору пояснити, як це працює, але, як я розумію, ті препарати, які закривають клітину від вторгнення вірусу ВІЛ-інфекції, вони ж допомагають її захистити і від якихось інших вірусів, роблячи дещо менш уразливою імунну систему. Думаю, те, що в мене COVID-19 проходить у легкій формі, то в тому числі і завдяки цьому", – додала Шапран.

Прямо у аеропорту: В Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...

Китайський апарат Tianwen-1 зробив облетів весь Марс, зафільмувавши раніше не досліджені частини планети

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:23

Найцікавішими для науковців стали перші знімки Південного полюса, звідки імовірно розпочнеться колонізація планети. Безпілотний китайський космічний корабель Tianwen-1 відправив на Землю зображення різних місць Марса, включаючи його південний полюс. Пр...