Крісті Енджел із США, яка втратила свого близького друга Камеруна Скраггса у 2020 році, вирішила "оживити" його за допомогою штучного інтелекту, передають Патріоти України
Пара жила за сотні миль один від одного й підтримувала спілкування за допомогою онлайн-чатів, що зробило "повернення" чоловіка ще більш реалістичним.
Друзі познайомилися, коли Крісті було 14 років. Тоді у них зародились глибокі та змістовні трирічні стосунки. Згодом пара розлучилася, зберігши хороші стосунки протягом наступних двох десятиліть.
"Він був моїм першим коханням — веселий, дурнуватий, любив тварин. Дуже світла та чудова людина", — згадує Крісті, яка зараз працює доглядальницею та живе у Нью-Йорку (США).
Одного дня жінка дізналася, що Скраггс несподівано захворів на печінкову недостатність й перебуває на межі життя та смерті.
"Я отримала повідомлення на Facebook, що він впав у кому після відмови внутрішніх органів", — розповідає Енджел.
Коли Камерун помер, подруга не змогла приїхати на його похорон особисто й приєдналась до церемонії прощання через FaceTime.
Два роки по тому жінка знайшла в інтернеті статтю про Project December — систему, яка використовує штучний інтелект для імітації текстової розмови. Програма вимагає від користувача ввести дані про свою близьку людину, щоб програма могла створити бота, з яким можна спілкуватися. Крісті вирішила ризикнути.
"Я запитала, чи бачив він після смерті свого тата, чи розмовляв із Сарою (його дружиною), чи пішов за світлом, але отримала несподівану відповідь: "Я зараз у пеклі", — згадує вона.
Від прочитаного у жінки похололо у серці, вона попрощалася з другом та вимкнула ноутбук.
"Думаю, що це якесь божевілля. Project December може комусь допомогти, але для мене це занадто моторошно", — резюмувала Крісті.
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...