
Дівчина Наташа з Харкова розповіла, що один з курсантів, які загинули на борту Ан-26 вуЧугуєві, 21-річний Володимир Олабін кликав її на побачення, але сходити так і не встигли, повідомляють Патріоти України.
Як пише "КП в Україні", дівчина показала свою переписку з Володимиром – в останній раз він писав їй після обіду в день трагедії, питав, як у неї справи. Близько 7 вечора Наташа відповіла, і запитала, як він, а 26 вересня о 8 ранку написала: "Доброго ранку. Чому не відповідаєш?".
"Я написала, а він не відповів... Почала через друзів дізнаватися, дивитися сторіс, так і дізналася, що він помер... Я не могла повірити просто. Такі добрі люди залишають нас. Мені так шкода його батьків...", – розповіла вона крізь сльози.
За словами дівчини, курсант першим написав їй в соцмережах – хотів познайомитися. "Кликав погуляти, але у мене якось все не було часу. Ми спілкувалися з ним кожен день! Він дуже добрий хлопчик, я таких людей не зустрічала ніколи. Він мені писав, що любить свою спеціальність, небо, захоплюється технікою", – зазначила Наташа.
Олабін був родом з Миколаївської області. У соцмережах публікував фото з друзями, з поїздок, машинами та мотоциклами. Єдине фото з літаком підписав лаконічно – "Мрія-завдання". Нагадаємо, Володимир – син ветерана, депутата Миколаївської облради Вадима Олабіна.

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...