"Він дуже любив небо та свою спеціальність": Подруга загиблого в Ан-26 курсанта поділилася зворушливою історією

За словами дівчини, курсант першим написав їй в соцмережах – хотів познайомитися.

Дівчина Наташа з Харкова розповіла, що один з курсантів, які загинули на борту Ан-26 вуЧугуєві, 21-річний Володимир Олабін кликав її на побачення, але сходити так і не встигли, повідомляють Патріоти України.

Як пише "КП в Україні", дівчина показала свою переписку з Володимиром – в останній раз він писав їй після обіду в день трагедії, питав, як у неї справи. Близько 7 вечора Наташа відповіла, і запитала, як він, а 26 вересня о 8 ранку написала: "Доброго ранку. Чому не відповідаєш?".

"Я написала, а він не відповів... Почала через друзів дізнаватися, дивитися сторіс, так і дізналася, що він помер... Я не могла повірити просто. Такі добрі люди залишають нас. Мені так шкода його батьків...", – розповіла вона крізь сльози.

За словами дівчини, курсант першим написав їй в соцмережах – хотів познайомитися. "Кликав погуляти, але у мене якось все не було часу. Ми спілкувалися з ним кожен день! Він дуже добрий хлопчик, я таких людей не зустрічала ніколи. Він мені писав, що любить свою спеціальність, небо, захоплюється технікою", – зазначила Наташа.

Олабін був родом з Миколаївської області. У соцмережах публікував фото з друзями, з поїздок, машинами та мотоциклами. Єдине фото з літаком підписав лаконічно – "Мрія-завдання". Нагадаємо, Володимир – син ветерана, депутата Миколаївської облради Вадима Олабіна.

Єдине фото Олабіна з літаком підписано: "Мрія-завдання"

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...

Водіям на замітку: 10 найшвидших автомобілів з мінімальною витратою палива

субота, 24 жовтень 2020, 17:25

Між традиційними паливними автомобілями та електромобілями "затесалися" гібриди, що підзаряджаютья. Це досить цікаві машини, оскільки вони єдині, хто поєднує в собі низьке споживання палива і спортивні характеристики, передають Патріоти України. Особли...