
Дівчина Наташа з Харкова розповіла, що один з курсантів, які загинули на борту Ан-26 вуЧугуєві, 21-річний Володимир Олабін кликав її на побачення, але сходити так і не встигли, повідомляють Патріоти України.
Як пише "КП в Україні", дівчина показала свою переписку з Володимиром – в останній раз він писав їй після обіду в день трагедії, питав, як у неї справи. Близько 7 вечора Наташа відповіла, і запитала, як він, а 26 вересня о 8 ранку написала: "Доброго ранку. Чому не відповідаєш?".
"Я написала, а він не відповів... Почала через друзів дізнаватися, дивитися сторіс, так і дізналася, що він помер... Я не могла повірити просто. Такі добрі люди залишають нас. Мені так шкода його батьків...", – розповіла вона крізь сльози.
За словами дівчини, курсант першим написав їй в соцмережах – хотів познайомитися. "Кликав погуляти, але у мене якось все не було часу. Ми спілкувалися з ним кожен день! Він дуже добрий хлопчик, я таких людей не зустрічала ніколи. Він мені писав, що любить свою спеціальність, небо, захоплюється технікою", – зазначила Наташа.
Олабін був родом з Миколаївської області. У соцмережах публікував фото з друзями, з поїздок, машинами та мотоциклами. Єдине фото з літаком підписав лаконічно – "Мрія-завдання". Нагадаємо, Володимир – син ветерана, депутата Миколаївської облради Вадима Олабіна.

В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...