Він готував справжніх чемпіонів: Помер легендарний український тренер із боксу

Анатолій Коваленко

23 липня не стало легендарного українського тренера з боксу Анатолія Коваленка, який підготував цілу плеяду чемпіонів міжнародного рівня. Іменитий наставник помер на 83-му році життя. Про це розповів президент Національної ліги профі-боксу України Михайло Зав'ялов, повідомляють Патріоти України.

Ім'я Анатолія Коваленка стало відоме в світі боксу ще в 70-ті роки, коли його учні почали завойовувати медалі на найбільших міжнародних турнірах.

До числа найвідоміших вихованців Коваленка відносяться чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон СРСР Олександр Ткаченко, срібний призер Олімпіади в Москві Віктор Мірошниченко, чемпіон СРСР Віктор Іванов, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон СРСР Дмитро Єлісєєв. Анатолій Коваленко був заслуженим тренером СРСР, почесним працівником фізичної культури і спорту України.

Печінка від померлого - мільйон: Кабмін затвердив ціни на пересадку органів

середа, 15 липень 2020, 20:01

Кабінет міністрів України затвердив тарифи на операції з трансплантації органів. Відповідну постанову було прийнято під час засідання в середу, 15 липня, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Красиво жити не заборониш: Індієць замовив собі захисну маску із золота вагою 2,5 кг

середа, 15 липень 2020, 20:00

Маска коштувала індійцю 3 870 доларів. У ній є невеликі отвори, щоб можна було дихати. Житель індійського штату Махарашта Шанкар Кураде замовив собі захисну маску із золота, яка важить майже 2,5 кілограми, передають Патріоти України з посиланням на іно...