Він готував справжніх чемпіонів: Помер легендарний український тренер із боксу

Анатолій Коваленко

23 липня не стало легендарного українського тренера з боксу Анатолія Коваленка, який підготував цілу плеяду чемпіонів міжнародного рівня. Іменитий наставник помер на 83-му році життя. Про це розповів президент Національної ліги профі-боксу України Михайло Зав'ялов, повідомляють Патріоти України.

Ім'я Анатолія Коваленка стало відоме в світі боксу ще в 70-ті роки, коли його учні почали завойовувати медалі на найбільших міжнародних турнірах.

До числа найвідоміших вихованців Коваленка відносяться чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон СРСР Олександр Ткаченко, срібний призер Олімпіади в Москві Віктор Мірошниченко, чемпіон СРСР Віктор Іванов, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон СРСР Дмитро Єлісєєв. Анатолій Коваленко був заслуженим тренером СРСР, почесним працівником фізичної культури і спорту України.

Двері ховаються в поріг: В Мелітополі знайшли рідкісний ретро-автомобіль (фото)

субота, 7 грудень 2019, 23:40

Машина виявилася в хорошому стані. У Мелітополі Запорізької області знайшли рідкісний ретро-автомобіль. Блогер Roma Uracco знайшов у гаражі німецький кабріолет BMW, передають Патріоти України. Його особливістю є механізмі відкриття дверей, які ховаютьс...

Хіти тижня. "Полуничка" мимоволі: Як українки випадково стають "зірками" порновідео

субота, 7 грудень 2019, 22:30

Такі порноролики для України – насправді не новинка. Їх часто знімають не лише в медичних установах, а й у жіночих роздягальнях, туалетах навчальних закладів і навіть у кабінах для примірювання одягу в магазинах. Цього тижня Україну сколихнув гучний ме...