Він готував справжніх чемпіонів: Помер легендарний український тренер із боксу

Анатолій Коваленко

23 липня не стало легендарного українського тренера з боксу Анатолія Коваленка, який підготував цілу плеяду чемпіонів міжнародного рівня. Іменитий наставник помер на 83-му році життя. Про це розповів президент Національної ліги профі-боксу України Михайло Зав'ялов, повідомляють Патріоти України.

Ім'я Анатолія Коваленка стало відоме в світі боксу ще в 70-ті роки, коли його учні почали завойовувати медалі на найбільших міжнародних турнірах.

До числа найвідоміших вихованців Коваленка відносяться чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон СРСР Олександр Ткаченко, срібний призер Олімпіади в Москві Віктор Мірошниченко, чемпіон СРСР Віктор Іванов, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон СРСР Дмитро Єлісєєв. Анатолій Коваленко був заслуженим тренером СРСР, почесним працівником фізичної культури і спорту України.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...