"Він хворів": У харківському виші відреагували на звинувачення проректора у вбивстві власних дітей

Ще в березні 2022 року ексдепутат міськради та проректор Харківського національного університету ім. Каразіна Олексій Навроцький пішов у відпустку за власний рахунок, пояснивши це значним погіршенням здоров'я. 21 травня стало відомо, що, перебуваючи в турецькому місті Аланья, він нібито зарізав своїх сина та доньку й намагався вбити дружину. У ХНУ назвали це страшною трагедією та попросили не спекулювати на темі. Про це йдеться у зверненні пресслужби університету, оприлюдненому на офіційному сайті, передають Патріоти України.

В установі наголосили, що шокуюча звістка про злочин з'явилася в ЗМІ. Офіційної інформації з боку турецьких правоохоронних органів наразі немає. У ХНУ підтвердили, що Навроцький – їхній співробітник. Він обіймає посаду проректора з науково-педагогічної роботи.

"25 березня він направив заяву з проханням про надання відпустки без збереження заробітної плати, пояснюючи необхідність цієї відпустки значним погіршенням стану здоров'я", – йдеться в тексті.

Зазначається, що університетська спільнота вражена шокуючим повідомленням. Колеги Навроцького закликали "не спекулювати на страшній сімейній трагедії, пов'язаній із загибеллю двох дітей і долею сім'ї".

"Під час війни, що психологічно травмує людей, викликає деструктивні депресивні стани, ця трагедія сприймається особливо гостро, але вимагає об'єктивного й неупередженого з'ясування ситуації. Відповіді про причини та обставини дасть офіційне слідство", – підсумували у ХНУ ім. Каразіна.

Нагадаємо, що у 2006 році Навроцький закінчив цей вищий навчальний заклад за спеціальністю "банківська справа".

Джерело: Обозреватель

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...