"Він кричав порви, навіщо ти з нею так легко. Рви її на шматки": У Сумах охоронець будмайданчика нацькував собак на чоловіка з 8-річною дочкою

У Сумах охоронець на будівельному майданчику нацькував собак на чоловіка з 8-річною дочкою, які вигулювали спанієля. Псові розірвали черево, дівчинку собака вкусила за живіт, а чоловікові прокусили палець. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Постраждалому собаці довелося робити тригодинну операцію. В результаті у неї на череві залишився 15 сантиметровий шрам. "Лікар сказав, що він народився в сорочці. Ще трохи і був би пошкоджений кишківник і внутрішні органи", - розповіла власниця собаки Людмила Чорномаз.

Інцидент стався біля будівельного майданчика, коли чоловік з дочкою вигулював пса. За його словами, охоронець нацькував на них двох собак.

"Він спустив повідець і сказав:"взяти", - заявив батько сімейства Михайло Чорномаз. Одна собака накинулась на його дочку, а друга почала кусати спанієля. На тілі дівчинки залишилися сліди від собачих щелеп. Рана невелика, але страх залишився надовго.

"Він кричав порви, навіщо ти з нею так легко. Рви її на шматки. Я злякалася. Стояла і хотілося плакати", - розповіла потерпіла Ганна Чорномаз. На допомогу дитині кинулися небайдужі перехожі. Вони відразу почали відтягувати агресивну собаку від дитини.

За словами свідка інциденту, це вже не перший подібний випадок, охоронець часто нацьковує собак. Поліція вже опитала 60-річного охоронця будівельного майданчика, але ніяких подробиць поки немає. Його колеги не вірять, що він здатний на такий вчинок.

За собаками зараз спостерігають, щоб з'ясувати, чи не хворі вони на сказ. Керівництво компанії вже вибачилося перед сім'єю і пообіцяло охоронця звільнити, а витрати на лікування компенсувати.

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...