Він намагався "сховатися", але його знайшли: У Харкові прибрали Леніна з будинку (фото)

На фасаді будинку на Холодній Горі залишалось прізвище "Ленін". Радянський напис був викладений цеглою. Співзасновник проєкту "Деколонізація. Україна" Вадим Поздняков звернувся щодо демонтажу напису на урядову лінію 7 вересня, інформують Патріоти України.

Звернення перенаправили, відповідь на нього надала адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради. В адміністрації повідомили, що будівля, де був розташований напис, не належить до комунальної власності. Тому адміністрація звернулася до власника будівлі, й той прибрав радянський напис.

"Власником будівлі 13.09.2023 напис "ленін", викладений цеглою на фасаді, зруйновано, та місце напису закрито банером", — йдеться у відповіді голови адміністрації Холодногірського району Неллі Цибульник.

"Краще полетіти до Парижа, а не померти від війни": Львівський фотограф обурив українців своїм "пацифізмом"

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:18

Львівський фотограф явно призовного віку публічно зізнався у соцмережі, що втік з України під загальної мобілізації, незаконно перетнувши кордон з Молдовою. Про це пише Телеграм-канал "Захід.Головне", передають Патріоти України. Свої дії ухилянт-втікач...

Скандал з нічним клубом-порушником у Києві: Поліція заявила, що вони... не можуть нічого зробити

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:03

У поліції заявляють про те, що безсилі у притягненні до відповідальності клубів та ресторанів, які працюють навіть під час дії комендантської години. Стверджують, що немає правового механізму. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор К...