
В Одесі учасник війни на Донбасі і переселенець виліз з вікна обласної державної адміністрації і висів на кондиціонері, вимагаючи відставки губернатора. Про це повідомляє місцеве видання ”Думська”, передають Патріоти України.
Чоловік, крім відставки глави області Сергія Гривенецкого, вимагав, щоб в нежитловому будинку, який зайняли вимушені переселенці з Донбасу, включили електрику. Близько півтори години він стояв зовні на вікні на третьому поверсі будівлі, час від часу повисаючи на кондиціонері.
На місці чергували поліцейські та рятувальники. Очільник області заявив, що не подаватиме у відставку, бо не хоче, щоб у майбутньому на нього могли впливати подібним чином.
“Я, АТОшник, захищаю Україну, а губернатор не захищає”, – говорив чоловік.
В кінцевому підсумку голова ОДА, який, за його словами, через подію змушений був перервати відрядження, і інші чиновники змогли умовити чоловіка спуститися з вікна і зайти назад в приміщення адміністрації.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...