Він повертається: У Києві відновлює роботу McDonald's. Вже опубліковане меню з новими цінами

McDonald's починає поетапне відкриття ресторанів в Україні із запуску McDelivery. У вівторок, 20 вересня, відкриються перші три ресторани у Києві. Про це повідомила голова відділу комунікацій українського McDonald's Олеся Муджирі.

"Спочатку заклади працюватимуть тільки на доставку, а зали, експрес-вікна і Мак-драйв відкриються у жовтні. Відновлення роботи закладів у Києві і на Заході України відбуватиметься поетапно впродовж двох місяців", – зазначила вона.

McDelivery запрацює у трьох ресторанах Києва: на проспекті Бажана, 3-В (станція метро Харківська); вул. Гришка, 7 (станція метро Позняки); проспект Гагаріна, 2-А (станція метро Дарниця).

Повідомляється, що приблизно через тиждень у Києві відновлять роботу ще сім закладів, а згодом відкриватимуть решту ресторанів у столиці і різних містах на Заході країни.

Спочатку отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку надає партнер McDonald's по доставці – компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів, і можна буде скористатися послугою Мак-драйв та експрес-вікнами. В інших містах також запускатимуть роботу закладів з доставки, а надалі відвідувачам можна буде самим відвідати ресторани.

Як зазначили у McDonald's, ресторани працюватимуть з 9.00 до 21.00, але закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники і відвідувачі могли перейти в найближче укриття.

У мережі викладено меню закладу з новими цінами, які є вищими, ніж до війни.

Тепер за чизбургер проситимуть заплатити 52 грн, за гамбургер – 45 грн.

Раніше Біг-Тейсті коштував 112 грн, відтепер буде 154 грн. Також Дабл-чизбургер коштував 61 грн, зараз його ціна – 81 грн. Біг-Мак з 69 грн підріс до 92 грн.

Вартість великої Coca-cola, Sprite та Fanta (500 мл) – 40 грн.

Нагадаємо, у Росії після тримісячного простою відновили роботу колишні ресторани швидкого харчування McDonald's. Вони отримали назву Вкусно и точка.

У небі над Києвом сьогодні дуже особливе місячне сяйво

субота, 4 лютий 2023, 23:36

Сьогодні у небі над Києвом можна спостерігати місячне явище – гало. Це оптична ілюзія, через яку Місяць оточує велике яскраве кільце. Гало – оптичне явище в атмосфері, що виникає внаслідок заломлення і відбиття світла у льодяних кристалах. "Це разюче і...

На Харківщині 16-річні підлітки вбили двох жінок

субота, 4 лютий 2023, 22:43

На Харківщині поліція викрила двох 16-річних підлітків у вбивстві двох жінок. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області, передають Патріоти України. "2 лютого близько 1:00 до чергової частини Чугуївського районного управління пол...