Він повертається: У Києві відновлює роботу McDonald's. Вже опубліковане меню з новими цінами

McDonald's починає поетапне відкриття ресторанів в Україні із запуску McDelivery. У вівторок, 20 вересня, відкриються перші три ресторани у Києві. Про це повідомила голова відділу комунікацій українського McDonald's Олеся Муджирі.

"Спочатку заклади працюватимуть тільки на доставку, а зали, експрес-вікна і Мак-драйв відкриються у жовтні. Відновлення роботи закладів у Києві і на Заході України відбуватиметься поетапно впродовж двох місяців", – зазначила вона.

McDelivery запрацює у трьох ресторанах Києва: на проспекті Бажана, 3-В (станція метро Харківська); вул. Гришка, 7 (станція метро Позняки); проспект Гагаріна, 2-А (станція метро Дарниця).

Повідомляється, що приблизно через тиждень у Києві відновлять роботу ще сім закладів, а згодом відкриватимуть решту ресторанів у столиці і різних містах на Заході країни.

Спочатку отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку надає партнер McDonald's по доставці – компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів, і можна буде скористатися послугою Мак-драйв та експрес-вікнами. В інших містах також запускатимуть роботу закладів з доставки, а надалі відвідувачам можна буде самим відвідати ресторани.

Як зазначили у McDonald's, ресторани працюватимуть з 9.00 до 21.00, але закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники і відвідувачі могли перейти в найближче укриття.

У мережі викладено меню закладу з новими цінами, які є вищими, ніж до війни.

Тепер за чизбургер проситимуть заплатити 52 грн, за гамбургер – 45 грн.

Раніше Біг-Тейсті коштував 112 грн, відтепер буде 154 грн. Також Дабл-чизбургер коштував 61 грн, зараз його ціна – 81 грн. Біг-Мак з 69 грн підріс до 92 грн.

Вартість великої Coca-cola, Sprite та Fanta (500 мл) – 40 грн.

Нагадаємо, у Росії після тримісячного простою відновили роботу колишні ресторани швидкого харчування McDonald's. Вони отримали назву Вкусно и точка.

Будьте уважні та обережні: Із психлікарні Києва втекла небезпечна пацієнтка (фото)

понеділок, 5 червень 2023, 8:58

На Київщині правоохоронці розшукують 36-річну Ларису Абідокову, яка втекла з Київської міської психлікарні №3. За даними поліції, раніше жінка відбула покарання за завдання тяжких тілесних ушкоджень. Як повідомляє поліція Київщини, втікачка виглядає на...

ТЦК хитрують із повістками для українців: Адвокат пояснив, як не потрапити у пастку

понеділок, 5 червень 2023, 8:35

В Україні під час загальної мобілізації певні територіальні центри комплектування надсилають повістки чоловікам разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку. Їх можуть отримати військовозобов'язані віком від 18 ...