"Він став чоловіком. Справжнім": Міністр внутрішніх справ розповів, як воює його син

Єдиний син міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка служить у бойовій частині. Про це посадовець заявив у інтерв’ю «Суспільному», передають Патріоти України.

«Можу одне сказати – він став чоловіком. Справжнім», – прокоментував службу сина Клименко.

Також міністр зізнався, що бачить сина не часто. Раніше Клименко розповідав журналістам, що його син мобілізувався у лютому 2024 року, коли йому виповнилося 27 років.

До того син міністра працював інженером та займався волонтерством. Клименко також розповідав, що син має короткозорість – зір мінус 9.

Відкриття зимових Олімпійських ігор 2026: Скільки коштував образ Мерайї Кері, в котрому поп-діва вийшла на міланському Сан-Сіро (відео)

субота, 7 лютий 2026, 18:30

Американська співачка Мерая Кері виступила на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор 2026 року у п’ятницю, 6 лютого, виконавши італійську класику Volare разом зі своєю піснею Nothing Is Impossible, зазначають Патріоти України. . Артистка потіши...

Який він код Всесвіту від перших цивілізацій?! Відомий дослідник вказує на високорозвинену культуру, що підкорила світ 38 тисяч років тому

субота, 7 лютий 2026, 18:21

Смутні свідоцтва на існування високорозвинених суспільств, що передували Давньому Єгипту та Міжріччю періодично збурюють науковий світ ще з часів Платона з його Атлантидою. Однак один сучасний дослідник у своїх твердженнях сягнув фантастичної давнини