Він так адвокатує кримнашистів та інших скрепоносців: Український співак пов'язав феномен Винника з російськомовними піснями

Продукт, створений Олегом Винником, нагадує шанувальникам творчість Стаса Михайлова, Миколи Баскова чи Філіпа Кіркорова.

Фронтмен рок-гурту Kozak System Іван Леньо розповів, що співак Олег Винник здобув популярність завдяки російськомовним пісням. Про це йшлося в інтерв'ю Сергію Іванову в YouTube-програмі "Антиподи", передають Патріоти України.

За словами музиканта, продукт, створений Винником, нагадує шанувальникам творчість Стаса Михайлова, Миколи Баскова чи Філіпа Кіркорова.

Леньо пояснив, що Винник став популярним тоді, коли Україна почала менше просувати російських співаків. "Можливо, для того щоб виховати ось ці стадіони вовчиць, на певний період їм потрібно було дати л*йно російською мовою, а потім дати трішки краще, але українською. А пізніше – дати ще менше російською та більше українською. Тоді, років через десять, у нас може з'явитися хороший шансон чи кабаре", – наголосив Леньо.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...