"Він вижив, знаходячись у літаку": Губернатор Харківщини розповів, як врятувався єдиний курсант із Ан-26

Курсант, який вижив під час авіакатастрофи, не вистрибував із літака. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер, передають Патріоти України.

"Хлопець розповів, як і що відбувалося. Ми його не навантажували питаннями, - зазначив Кучер. – Сказав, що все відбувалося, як у комп’ютерній грі. Сказав, що коли отямився, він побачив, як горить його товариш і він допомагав фактично гасити полум’я на цьому хлопці, який перебував вчора в лікарні, і, на жаль, сьогодні помер".

Кучер зазначив, що курсант пам’ятає не всі деталі трагедії. Водночас, додав голова ОДА, військовослужбовець не вистрибував із літака, а вижив, знаходячись всередині. "Він всього не пам’ятає. Він втратив на певному етапі свідомість. Після того, як він прийшов у себе, він покинув уламки літака, наскільки нам зараз зрозуміло, і почав гасити полум’я на своєму колезі. Він вижив, саме знаходячись у літаку", - сказав Кучер.

За його словами, сьогодні, 26 вересня, президент Володимир Зеленський відвідав курсанта, який вижив під час авіакатастрофи літака Ан-26. Кучер зазначив, що з урахуванням емоційного стану військовослужбовець знаходиться у стані середньої тяжкості. "Але фізично – навіть у задовільному. Тому, я думаю, що з плином незначної кількості часу, мінімум тиждень він там буде знаходитися, може вже бути виписаний", - сказав Кучер.

Джерело: Depo.ua

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...