
У Білгород-Дністровському Одеської області жінка віддала в соцслужбу свого однорічного малюка, пояснивши своїй вчинок тим, що у неї нібито немає грошей його утримувати через кредит. Про це розповіла соцпрацівниця Діана Базиленко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Після цього жінку попередили, що якщо вона віддасть дитину, то їй не виплачуватимуть 4 тисячі гривень на місяць на її утримання.
"І тут саме абсурдне: моментально ця горе-мати змінює свою думку і вже передумує залишати дитину.... Ну, і скажіть мені, будь ласка: навіщо таким "матерям" діти??? Для бізнесу? Засіб для заробляння грошей????"- поставила риторичне запитання Діана Базиленко.
У підсумку, за її словами, дитину мати все-таки залишила в соцслужбі і пішла "заробляти гроші".
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...