"Він же служить, всяке буває": Рідні окупанта Шишимаріна, який вбив мирного мешканця, цинічно заявили, що його мають "просто повернути"

Рідні 21-річного російського окупанта Вадима Шишимаріна, який визнав провину у вбивстві беззбройного мирного жителя на Сумщині, вважають, що його мають просто відпустити додому. Нагадаємо, зараз над воєнним злочинцем триває суд. Про це у Facebook написала журналістка Ірина Ромалійська, яка поспілкувалася із родичами солдата країни-агресора, передають Патріоти України.

Зокрема, вона опублікувала текстову версію розмови із батьком Шишімарина Євгеном. Чоловік відмовився говорити про своє ставлення до війни РФ проти України, яку в Росії охрестили "спецоперацією".

Росіянин заявив, що його син – "солдат російської армії", і не хотів відповідати на запитання, чи є той окупантом. "Він – солдат. Вони рядові, вони що, знали, куди вони йдуть? Не знаю. Вони знали про це, не знали. Мені це невідомо", – уникав чоловік відповідей. При цьому, за його словами, він шкодує, що його син поїхав воювати в Україну.

При цьому, незважаючи на зізнання Вадима Шишимаріна у вбивстві цивільного, за що йому загрожує від 10 років тюрми до довічного ув'язнення, його батько розраховує, що злочинця просто відправлять додому до Росії.

"Додому щоб його відправили. Він навоювався, він не воював...У рамках чого? Просто додому, пошвидше додому. Поверніть його, як полоненого, обміняйте", – сказав Євген.

Бабуся окупанта Шишимаріна дізналася про суд над онуком від журналістки. Жінка заявила, що хоче, щоб окупант повернувся додому "живий та здоровий". "За обміном або як там. Я не знаю", – казала вона.

Звинувачення онука у вбивстві мирної беззбройної людини бабуся Шишимарина назвала "маячнею" і прокоментувала так: "Це жах якийсь. Але це ж війна! На війні можуть убити. Будь-які випадки можуть бути!...Ну він же служить! Він же не сам поїхав туди! Ну він же військовий, як він відмовиться! Він же не один туди поїхав, правда?" – сказала жінка. При цьому і бабуся, і батько окупанта не визнали, що РФ напала на Україну, і говорили, що "не знають, що робити з цією війною", оскільки "не розуміються на політиці".

Знову провал: Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:30

Російські космонавти Олег Артем'єв і Денис Матвєєв, які вийшли у відкритий космос для налаштування роботизованої руки ERA, змушені були повернутися на МКС достроково. Виною тому стало раптове відключення живлення скафандра Артем'єва, передають Патріот...

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...