Віряни наполягають: У Вінниці хочуть скасувати е-квиток через "диявольську мітку"

За словами позивачів, всі штрих-коди та картки мають «число Диявола», тобто «666».

Мешканці Вінниці судяться з чиновниками і вимагають через суд скасувати впровадження електронного квитка у громадському транспорті. Про подання відповідного позову йдеться в ухвалі Вінницького окружного адмінсуду, передають Патріоти України.

У коментарі місцевому виданню ВЕЖА представниця комунальної служби, відповідальної за реформу, пояснила, що позивачі є «особами з релігійними переконаннями». За словами заявників, всі штрих-коди та картки мають «число Диявола», тобто «666».

«Наскільки мені відомо, вони звертались до якогось університету і той університет їм підтвердив, що штрих-код і QR-код мають «шістки». Я, чесно кажучи, не бачила цього документа і не зрозуміла, де там «число Диявола». Вони говорять, що (“число Диявола”) є в штрих-кодах і QR-кодах», – сказала вона. Чиновниця додала, що ще влітку до комунальників звернулося 97 осіб з проханням не впроваджувати систему електронного квитка.

Хіти тижня. У сім'ї головної путінської пропаганд*нки сталася трагедія

п’ятниця, 3 квітень 2020, 18:30

Жінка завагітніла всього через чотири місяці після попередніх пологів, і судячи з її публічних заяв, останнім часом вона більше турбувалася про долю країни, ніж про власне здоров'я і благополуччя сім'ї. «Я втратила дитину. Якийсь час побуду наодинці зі...

Хіти тижня. Не може повернутися із Москви: Maruv вибухнула гнівом на адресу українського консульства

п’ятниця, 3 квітень 2020, 18:00

Українська співачка Maruv (Анна Корсун) заявила, що не може повернутися в Україну з Росії. На своїй сторінці в Instagram артистка записала гнівні stories, в яких вибухнула гнівом на адресу українського консульства, передають Патріоти України. "Я просто...