Український журналіст та ведучий Савік Шустер захворів на коронавірус. Через це програму "Свобода слова Савіка Шустера" у п'ятницю, 29 жовтня, він проводить віддалено. У прямому ефірі ток-шоу він розповів, що перебуває в Італії, почувається добре і симптомів COVID-19 не відчуває, передають Патріоти України.
"Сьогодні програма дуже незвична. По-перше, я не в студії, я в Італії. Так сталося, що перед відльотом до Києва я зробив тест, і він виявився позитивним. Тож я в ізоляції", – розповів журналіст.
"Почуваюся дуже добре, мій паспортний вік майже 69 років і в принципі жодних симптомів немає", – розповів Шустер.
Він додав, що перебуває на самоізоляції у своєму будинку у Південній Тоскані. Позитивний результат тесту на коронавірус він отримав перед вильотом до Києва.
"Я взагалі здаю два-три тести на тиждень, тому що часто літаю. У суботу я мав бути у Вільнюсі, там мав зустрічі різного рівня, а в понеділок прилетів до Італії. З Італії вже мав повертатися до Києва, але ось тест і я "позитивний". Так я застряг у своєму маленькому містечку в Південній Тоскані", – розповів він.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...