Віщий сон: У США чоловік "майже випадково" отримав 250 тис. доларів

Житель американського міста Норт-Чарлстон Кевін Міллер виграв у лотерею чверть мільйона доларів завдяки віщому сну. Щасливчик розповів, що йому приснився джекпот, а через кілька днів він зважився купити квиток і став переможцем. Про це повідомляє портал United Press International, передають Патріоти України.

Кевін Міллер стверджує, що покупка лотереї була майже випадковою. "Я вагався, чи купувати лотерейний квиток, тому що дуже поспішав, а хлопець, який стояв переді мною в черзі, зволікав і не міг визначитися", – розповів Міллер. Однак американець вирішив не йти та почекати своєї черги. Незабаром він дізнався, що куплений квиток виявився виграшним і приніс йому 250 тисяч доларів. Щасливчик планує витратити гроші на покупку нового будинку для себе і своєї нареченої.

Хіти тижня. У Дніпрі маршрутник зі словами "атошнік-ху*ошнік" побив монтировкою і вигнав ветерана: Побратими помстилися

неділя, 18 квітень 2021, 21:00

У Дніпрі ветерана АТО, бійця батальйону "Дніпро-1" з позивним Баркас, вигнали з маршрутки і побили через те, що він нібито хотів скористатися правом пільгового проїзду в маршрутці, недоступним під час карантину. Побратими бійця зажадали від водія вибач...

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.