Вісцеральний жир: Вчені назвали головний фактор передчасного старіння організму

Дослідження ще раз довело, як важливо контролювати вагу протягом усього життя.

Вчені з університету Берна в Швейцарії називали головний фактор передчасного старіння організму, повідомляють Патріоти України.

В ході масштабного дослідження фахівці встановили, що вісцеральний жир, який накопичується в черевній порожнині, призводить до розвитку хронічних запальних процесів, які, в свою чергу, провокують прискорення розвитку вікових хвороб і знижують імунітет. У сукупності всі ці фактори призводять до передчасного старіння організму.

За словами фахівців, чим більше вісцерального жиру накопичується в черевній порожнині, тим швидше відбуваються процеси старіння. Дослідники провели експеримент на гризунах і зазначили, що у мишей також існують вісцеральні жирові тканини. Під час своєї роботи вчені дійшли висновку, що накопичення такого жиру призводить до розвитку алергії дихальних органів.
Потрібно зазначити, що раніше багато фахівців говорили про те, що занадто великі обсяги жиру в організмі призводять до порушення роботи багатьох органів. Особливо небезпечним вважається жир, що накопичується в області талії. Останнє дослідження ще раз довело, як важливо контролювати вагу протягом усього життя.

Хіти тижня. Справжній хижак: Сніговий барс показав дива маскування на полюванні - над цим фото ламає голову мережа

середа, 12 серпень 2020, 1:00

Сніговий барс так замаскувався, спостерігаючи за своєю здобиччю, що його майже неможливо побачити - фото змусило мережу ламати голову. Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Але при уважному розгляді знімка можна помітити, що тварина ідеально...

Хіти тижня. Щоб не шуміли автомобілі: Кияни розгромили свіжоукладений асфальт (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:35

Нове покриття Київавтодор постелив всього кілька місяців тому. Жителі почали висловлювати невдоволення через шум машин, які їздили по свіжій дорозі. Рішенням стало зламати асфальт трактором. На відео помітно, як екскватор-навантажувач ковшем ламає асфа...