Вісцеральний жир: Вчені назвали головний фактор передчасного старіння організму

Дослідження ще раз довело, як важливо контролювати вагу протягом усього життя.

Вчені з університету Берна в Швейцарії називали головний фактор передчасного старіння організму, повідомляють Патріоти України.

В ході масштабного дослідження фахівці встановили, що вісцеральний жир, який накопичується в черевній порожнині, призводить до розвитку хронічних запальних процесів, які, в свою чергу, провокують прискорення розвитку вікових хвороб і знижують імунітет. У сукупності всі ці фактори призводять до передчасного старіння організму.

За словами фахівців, чим більше вісцерального жиру накопичується в черевній порожнині, тим швидше відбуваються процеси старіння. Дослідники провели експеримент на гризунах і зазначили, що у мишей також існують вісцеральні жирові тканини. Під час своєї роботи вчені дійшли висновку, що накопичення такого жиру призводить до розвитку алергії дихальних органів.
Потрібно зазначити, що раніше багато фахівців говорили про те, що занадто великі обсяги жиру в організмі призводять до порушення роботи багатьох органів. Особливо небезпечним вважається жир, що накопичується в області талії. Останнє дослідження ще раз довело, як важливо контролювати вагу протягом усього життя.

Дочка глави сільради та кальянщик: Подробиці про молоду пару, яку вбили в квартирі в центрі Маріуполя (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:30

Загибель 19-річної дівчини і 23-річного хлопця, тіла яких виявили 27 лютого в орендованій квартирі в Маріуполі, потроху обростають чутками. Поліція поки тримає паузу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт міста Маріуполь. За словами...

Хіти тижня. Очам важко повірити: Батько зафільмував, як "привид" затягує його дитину під ліжко (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 13:00

В мережі став надзвичайно популярним відеоролик з дитячої кімнати, на якому показано, як якась незрозуміла сила начебто тягне дитину під ліжко. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України. За словами Джоша - батька дівчинки, він зафіксував ж...