"Віталю, ти кращий!": Льюїс назвав найважчого суперника у своїй боксерській кар'єрі

Британський боксер переміг технічним нокаутом у 6-му раунді через розсічення брови українця.

Колишній чемпіон світу у суперважкій вазі Леннокс Льюїс вважає найкращим суперником у його кар'єрі Віталія Кличка, повідомляють Патріоти України.

За словами британського боксера, він цінує Кличка та його стиль боксу, який він змушує віддати усі сили під час поєдинку. "Кличко – найкращий серед боксерів у моїй кар'єрі. Він продовжив, щоб прокласти свій шлях і стати великим чемпіоном," - написав Леннокс Льюїс у своєму Instagram.

Леннокс Льюїс зустрівся із Віталієм Кличком в рингу 2003 року. Британський боксер переміг технічним нокаутом у 6-му раунді через розсічення брови українця. На час зупинки бою за очками лідирував саме Кличко.

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...

У Мінстратегпром розширили можливості бронювання працівників ОПК

понеділок, 20 травень 2024, 17:20

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України внесли зміни до критеріїв для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки. Відповідність цим критеріям стає підставою для подальшого бронювання в...