"Вітчизняні мікроби": Вандали зіпсували виставку "Сторіччя нескорених" на Майдані Незалежності у Києві (фото)

Наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня.

У Києві на Майдані вандали пошкодили фотовиставку «Сторіччя нескорених». Виставка була присвячена українським героям, що відстоював честь і свободу в різні історичні періоди. Особливо дісталося від вандалів тієї частини експозиції, яка була присвячена подіям 1914-1919 років та легіону Українських січових стрільців, повідомляють Патріоти України.

Організатор вуличної фотовиставки - Національний музей Революції Гідності - зазначає, що наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня. У столиці якраз посилили карантин, обмежили перебування людей поза домом і вивели на вулиці патрулі поліції і Нацгвардії. Незважаючи на велику кількість силовиків в місті, витівка вандалів не була припинена.

«Ось уже другий за останні пару тижнів акт наступу не заморських, а внутрішніх "мікробів": недавно була розмальована наркоділерськими графіті Алея Героїв Небесної Сотні, а вночі знищили виставку», - зазначив директор музею Ігор Пошивайло.


Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...