"Вітчизняні мікроби": Вандали зіпсували виставку "Сторіччя нескорених" на Майдані Незалежності у Києві (фото)

Наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня.

У Києві на Майдані вандали пошкодили фотовиставку «Сторіччя нескорених». Виставка була присвячена українським героям, що відстоював честь і свободу в різні історичні періоди. Особливо дісталося від вандалів тієї частини експозиції, яка була присвячена подіям 1914-1919 років та легіону Українських січових стрільців, повідомляють Патріоти України.

Організатор вуличної фотовиставки - Національний музей Революції Гідності - зазначає, що наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня. У столиці якраз посилили карантин, обмежили перебування людей поза домом і вивели на вулиці патрулі поліції і Нацгвардії. Незважаючи на велику кількість силовиків в місті, витівка вандалів не була припинена.

«Ось уже другий за останні пару тижнів акт наступу не заморських, а внутрішніх "мікробів": недавно була розмальована наркоділерськими графіті Алея Героїв Небесної Сотні, а вночі знищили виставку», - зазначив директор музею Ігор Пошивайло.


В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...