"Вітебськ, як і раніше, живе звичайним життям": Український футболіст розповів про ситуацію з коронавірусом у Білорусі

​Український легіонер зізнався, що тренери забороняють футболістам обговорювати можливу зупинку чемпіонату Білорусі, який триває, незважаючи на поширення в країні коронавіруса.

Олег Карамушка

"Спочатку були розмови про припинення чемпіонату Білорусі, але потім вони вщухли. Тренери сказали нам припинити обговорювати цю тему в роздягальні, щоб повністю зосередитися на футболі. Але в той же час наставники просять дотримуватися запобіжних заходів - в роздягальні частіше дезінфікуємо руки. Також домовилися, що поки обійдемося без рукостискань", - цитує 36-річного Олега Карамушка Metaratings, передають Патріоти України.

За словами спортсмена, команда більшу частину часу проводить вдома. "Ми нікуди майже не виходимо. Якщо в маркет за продуктами, то в масці. Деякі кафе і магазини, самостійно, без вказівок влади, обмежили час своєї роботи до сьомої вечора. В іншому Вітебськ, як і раніше, живе звичайним життям", - підсумував спортсмен.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...

Ми вимремо чи хвилюватись не варто?: Вчені перевірили вплив 5G на розвиток ембріонів риб

субота, 11 липень 2020, 23:52

Виявлені порушення сенсомоторики можуть бути ранньою ознакою психоневрологічних наслідків у дорослому віці. Біологи з Університету Орегона з'ясували, який вплив на розвиток ембріонів рибок даніо-реріо надають радіохвилі частотою 3,5 ГГц, що використову...