"Візьму Хрюшу і Степашку і поїду на фронт": Маша Єфросиніна відреагувала на дивну заяву телеведучої Ангеліни Вовк

Українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна на сторінці в Instagram поділилася фрагментом з інтерв'ю російської ведучої Ангеліни Вовк одному з пропагандистських каналів, передають Патріоти України.

Так, ведуча дитячої програми у радянські роки "Надобраніч, малята" ("Спокойной ночи, малыши"), заявила, що візьме своїх казкових "співведучих" – лялькових свиню Хрюшу та зайця Степашку і поїде з ними на фронт.

"Думала, треба зупинити якось той бік. Щоб вони все ж таки інакше поглянули на ці події і я сказала своїй приятельці, що я візьму Хрюшу і Степашку і піду туди, на фронт. І звернуся до українців. У мене ж також є українська кров. Я їм теж казки читала. І думаю: "Раптом мене почують", - поділилася своїм "грандіозним" планом Вовк.

На думку російської ведучої, українці, почувши на фронті музику з "Надобраніч, малята" та її голос, раптом "схаменуться": "Просто, мені здається, коли б залунала ця музика з програми "Надобраніч, малята", і вони б почули мій голос, я б сказала: "Доброго дня, любі дівчатка й хлопчики. Зупиніться, що ви робите. Ви ж хороші", - навіть придумала Вовк вже текст.

Почувши все це, Маша Єфросиніна так прокоментувала відео: "Господи, допоможи цим людям самознищитися раніше, ніж вони усвідомлять, що живуть з трухою замість мозку!".

Своєю чергою, підписники Єфросиніної ось так відреагували на намір російської ведучої: "Коли в голові таке ж наповнення, як і у її Хрюші і Стєпашкі. Ну то вони на заболотній області всі звикли жити з рукою ляльковода у ср*ці", "Нація з психічними відхиленнями. І це не моя ненависть говорить, це вже жалість", "Де ж те дно, на якому Росія зупиниться? Все пробиває та пробиває".

Гроші на вітер! ТОП-5 автомобілів, які найбільш схильні до корозії - створять безліч проблем

неділя, 5 лютий 2023, 9:08

Вважається, що чим краще обслуговувати автомобіль, тим менше він піддається корозії. Але не всі вживані автомобілі однакові. Деякі з них схильні до корозії сильніше за інших, незалежно від того, як добре за ними стежать. Американське видання Hotcars на...

Помер голлівудський актор, відомий за шесттю частинами культової комедії «Поліцейська академія»

неділя, 5 лютий 2023, 7:12

У суботу, 4 лютого, стало відомо про смерть популярного канадського актора Джорджа Р. Робертсона. За свою кар'єру він зіграв близько 80 ролей у кіно та серіалах. Мабуть, найвідомішою його роботою стала роль начальника Герста в комедії «Поліцейська акад...