Вхід був замурований: У Львові в каналізації знайшли мертвим чоловіка

У каналізаційній мережі на території лікарні святого Луки у Львові виявили тіло електрика, який працював у медичному закладі. Про це повідомили у Львівській міській раді, передають Патріоти України.

Як повідомив керівник лікарні Василь Трунквальтер, 66-літній чоловік працював учора, 20 травня, проте зранку зміну не передав. Пізніше тіло працівника виявили в запасному резервуарі для води, який наразі не функціонує, тож жодних робіт він там проводити не міг. Також провалитися туди неможливо, адже вхід замурований.

На місці події працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує усі обставини події. Як наголошує керівник лікарні, чоловік був сумлінним працівником, у лікарні працював достатньо довго.

Зміст і форма викладення дуже зацікавив істориків: У Нідерландах розшифрували нетипову давньоримську табличку з прокляттям, знайдену на місці імперського військового табору

четвер, 25 червень 2026, 14:46

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...

Квитки на вагу золота: Які напрямки в Україні стали найпопулярнішими - на одне місце в УЗ претендує 10 людей

четвер, 25 червень 2026, 13:40

Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...