Вхід був замурований: У Львові в каналізації знайшли мертвим чоловіка

У каналізаційній мережі на території лікарні святого Луки у Львові виявили тіло електрика, який працював у медичному закладі. Про це повідомили у Львівській міській раді, передають Патріоти України.

Як повідомив керівник лікарні Василь Трунквальтер, 66-літній чоловік працював учора, 20 травня, проте зранку зміну не передав. Пізніше тіло працівника виявили в запасному резервуарі для води, який наразі не функціонує, тож жодних робіт він там проводити не міг. Також провалитися туди неможливо, адже вхід замурований.

На місці події працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує усі обставини події. Як наголошує керівник лікарні, чоловік був сумлінним працівником, у лікарні працював достатньо довго.

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...

Хитро влаштувався: Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому.. на няню

вівторок, 23 червень 2026, 10:22

Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...