Вхід був замурований: У Львові в каналізації знайшли мертвим чоловіка

У каналізаційній мережі на території лікарні святого Луки у Львові виявили тіло електрика, який працював у медичному закладі. Про це повідомили у Львівській міській раді, передають Патріоти України.

Як повідомив керівник лікарні Василь Трунквальтер, 66-літній чоловік працював учора, 20 травня, проте зранку зміну не передав. Пізніше тіло працівника виявили в запасному резервуарі для води, який наразі не функціонує, тож жодних робіт він там проводити не міг. Також провалитися туди неможливо, адже вхід замурований.

На місці події працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує усі обставини події. Як наголошує керівник лікарні, чоловік був сумлінним працівником, у лікарні працював достатньо довго.

Ситуація невтішна: Чому пенсії українців насправді зменшуються

понеділок, 22 червень 2026, 9:23

В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...

Нардеп Гетманцев підрахував, скільки пропливають україці

понеділок, 22 червень 2026, 9:06

У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...