Вхід був замурований: У Львові в каналізації знайшли мертвим чоловіка

У каналізаційній мережі на території лікарні святого Луки у Львові виявили тіло електрика, який працював у медичному закладі. Про це повідомили у Львівській міській раді, передають Патріоти України.

Як повідомив керівник лікарні Василь Трунквальтер, 66-літній чоловік працював учора, 20 травня, проте зранку зміну не передав. Пізніше тіло працівника виявили в запасному резервуарі для води, який наразі не функціонує, тож жодних робіт він там проводити не міг. Також провалитися туди неможливо, адже вхід замурований.

На місці події працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує усі обставини події. Як наголошує керівник лікарні, чоловік був сумлінним працівником, у лікарні працював достатньо довго.

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...

На Івано-Франківщині чоловік з інвалідністю III групи не прийшов за повісткою до ТЦК й отримав тюремний строк: У чому причина

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:23

Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...