Вхід був замурований: У Львові в каналізації знайшли мертвим чоловіка

У каналізаційній мережі на території лікарні святого Луки у Львові виявили тіло електрика, який працював у медичному закладі. Про це повідомили у Львівській міській раді, передають Патріоти України.

Як повідомив керівник лікарні Василь Трунквальтер, 66-літній чоловік працював учора, 20 травня, проте зранку зміну не передав. Пізніше тіло працівника виявили в запасному резервуарі для води, який наразі не функціонує, тож жодних робіт він там проводити не міг. Також провалитися туди неможливо, адже вхід замурований.

На місці події працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує усі обставини події. Як наголошує керівник лікарні, чоловік був сумлінним працівником, у лікарні працював достатньо довго.

Вічна слава герою... В Україні загинув 25-річний литовський доброволець, гравець відомого ФК

середа, 24 червень 2026, 22:15

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...

У Єгипті знайшли 5000-річні гробниці надзвичайної інженерної майстерності, що впливає на уявлення походження пірамід

середа, 24 червень 2026, 22:01

Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...