"Входжу в стан рівноваги. Так само, як ЗСУ увійшли до Херсона": Леся Нікітюк випустила заспокійливу мантру для українців (відео)

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк записала для співвітчизників заспокійливу мантру. Завдяки їй українці зможуть медитувати, представляючи перемогу України у війні, загибель окупантів та повернення тимчасово анексованого Криму. Мантру Нікітюк оприлюднила на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Слухати по 2-3 рази на ніч", – дала рекомендацію зірка. "Я заплющую очі. Входжу в стан рівноваги. Входжу спокійно. Так само спокійно, як ЗСУ увійшли до Херсона. Кайф... Я в нірвані. І це я тільки згадала, як у Херсоні зустрічали наших військових. Хочете відчути ще більше задоволення? Покладіть руку на серце і повільно в такт повторюйте за мною: Бу – да – нов. Я розслабляюся. Згадую, що 90 тисяч орків свої очі вже не відкриють. Розслабляюся ще більше. Я поринаю в темряву, але мені не страшно, бо знаю, що через декілька годин ДТЕК знову включить світло в моєму районі", – розміреним голосом каже Нікітюк.

Заспокійливу та "м'яку" музику до мантри написав відомий український продюсер та композитор Руслан Квінта, а текст – сценарист студії "Квартал 95" Михайло Мартинюк. Авторка ідеї – Леся Нікітюк. "Відчуваю себе безпечно, тому що діє правило двох стін: перша стіна – це ЗСУ, друга стіна – це наше ППО... Я розправляю руки, злітаю високо та лечу над Україною, але літаю не просто так – фіксую розташування орків та передаю інформацію нашим артилеристам", – промовила ведуча.

Нікітюк продовжила: "Я уявляю собі, що стою на березі моря. На березі синьо-жовтого Чорного моря. В Криму. Українськім Криму. Підходжу до місцевого й питаю: "Діду, а як пройти до Кримського мосту?" Він дивиться на мене і каже: "А як ти пройдеш, якщо він під водою?" Посміхнувся, сів на HIMARS та й поїхав. Раптом, я чую звуки повітряної тривоги і одразу входжу в транс. Тому починаю пи*дити кацапів ще й на тому світі... А тепер я візуалізую, щоб зникла вся агресія, злість, ворожість, біда, та лихо. Одним словом, щоб зникла вся русня. Наша медитація підходить до кінця, як і вся "друга армія світу".

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...