Влада свідомо здає позиції? У повітряній обороні України більше доби була діра у сотні кілометрів, - генерал Забродський

Вилучення слідчими Державного бюро розслідувань елементів із засобів системи протиповітряної оборони України було здійснено протизаконно та призвело до відключення системи ППО. "Європейська солідарність" вимагає притягнути до відповідальності всіх, хто створив небезпеку для системи оборони держави. Про це заявив народний депутат, генерал-лейтенант Михайло Забродський з трибуни парламенту, передають Патріоти України.

"Зі святом Зенітних ракетних військ поздоровили наші війська не лише сьогодні люди, які мають до них відношення і ті, хто небайдужі до долі наших Збройних сил, а й "фахівці" Державного бюро розслідувань. На сайті командування наших Збройних сил було повідомлення, що вчора в декілька частин Зенітних ракетних військ, які дислоковані на Хмельниччині, прибула бригада слідчих ДБР із відповідними приписами на проведення слідчих дій. Зокрема, огляд території військової частини і встановлення деяких обставин", – зазначив депутат.

Він повідомив, що в результаті проведення цієї роботи було вилучено серед іншого в одній із частин 4 НВЧ прилади, так звані клістрони, і ще 3 – в інших військових частинах.

"Не мені вам розповідати і вам нагадувати, як розпочинаються війни у ХХ і ХХІ сторіччях. Дякуючи нашому власному досвіду і політичній історії останніх 20 років, ми це чудово знаємо – з ракетно-бомбових ударів, із застосуванням противником повітряних сил", – додав генерал-лейтенант.

Михайло Забродський зауважив, що всім чудово відомо, що співвідношення засобів повітряного нападу явно не на користь Повітряних сил України, якщо говорити про країну-агресора.

"Ми також добре знаємо, в якому вигляді дісталися нам засоби, зокрема, протиповітряної оборони Повітряних сил 2014 року, і пам'ятаємо, скільки було докладено зусиль, коштів, до речі, не лише державних, для того, щоб хоч якось відновити цю систему, яка б дійсно могла захищати насамперед нашу столицю, і крім того, окремі регіони", – сказав він.

"Маленький лікнеп. ППО країни – це не те, що захищає і прикриває лише угруповання військ, це те, що захищає і прикриває від засобів повітряного нападу в першу чергу адміністративні центри і елементи інфраструктури. Врешті-решт – цивільне населення", – зауважив генерал Забродський.

Він також сказав: "Повертаючись до цих ініціативних хлопців, які, надивившись фільмів про ФБР, зокрема, про агентів Малдера і Скаллі, вирішили вчора, всупереч постанові суду, ще прихопити кілька клістронів. Декілька клістронів – це декілька непрацюючих комплексів виявлення, наведення і ураження. Це більше доби діра в нашому повітряному просторі завширшки кілька сотень кілометрів".

"Ми вимагаємо від Міністерства оборони не млявої оцінки і не службових розслідувань, а чіткої відповіді: хто винен у тому, що відбулося. Ми вимагаємо від Генерального прокурора Венедіктової чіткої оцінки дій "фахівців" з ДБР, які останнім часом відзначилися лише штурмами музеїв і висуванням маревних звинувачень проти опозиції.

Ми вимагаємо від Верховного головнокомандувача чіткої оцінки посадових осіб. Винних – до відповідальності", – заявив Михайло Забродський.

Хіти тижня. Смерть була миттєвою: У Росії боксер і чемпіонка світу з кікбоксингу вбили хлопця, який заступився за інваліда (фото, відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 2:00

Дворазова чемпіонка світу з кікбоксингу Лілія Ворогушина взяла участь у смертельній бійці в Барнаулі. У ході зіткнення від отриманих травм помер 40-річний Павло Рохлов. Підозрюваний в смертельному побитті – 38-річний боксер Михайло Старцев. Його затри...

Хіти тижня. Оце так поворот: Луцький терорист Кривош роздавав своїм заручникам гроші і вибачався (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 1:00

Терорист Максим Кривош, котрий 21 липня захопив у Луцьку автобус із заручниками, нібито вибачився перед ними й роздав їм гроші перед тим, як здатися правоохоронцям. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Аверс", у якому журналісти посилаються на власні дж...