
У липні і на початку серпня закінчується дозвіл на тимчасове мовлення в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі і на адмінкордоні з окупованим Кримом українських радіостанцій і телеканалів, в тому числі, військового радіо "АрміяFM". Про це в Facebook повідомив волонтер Мартін Брест, передають Патріоти України.
"Ну ось, в принципі, і все. У липні і на початку серпня закінчується дозвіл на тимчасове мовлення в ООС і на Чонгарі. Подовження цих дозволів повинно було бути ще в травні... але Нацрада з питань телерадіомовлення цього не зробила, не робить і зараз - не приходять члени Нацради на засідання", - наголосив він.
Він повідомив, що з 11 липня мовлення не буде в Гірнику, Бахмутівці і на Чонгарі. Вже 2 серпня мовлення радіостанції припиниться в Маріуполі, Бахмуті, Волновасі, Слов'янську, Краматорську, Світлодарську і Попасній.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...