Владнала усі юридичні нюанси: Ані Лорак забрала бізнес у колишнього чоловіка

Співачка оформила статус індивідуального підприємця в Росії і переписала компанію повністю на себе.

Українська співачка Ані Лорак, яка розлучилася з батьком своєї дочки Муратом Налчаджиоглу, забрала у нього частку в своїй російській компанії, передають Патріоти України.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, Налчаджиоглу навіть після розлучення належала частка в ТОВ «Ані Лорак Продакшн», через яку проходить оплата виступів колишньої дружини. І тільки зараз співачка оформила статус індивідуального підприємця в Росії і переписала компанію повністю на себе. Правда, перед цим ТОВ «Ані Лорак Продакшн» перевірила Федеральна міграційна служба. «Служба порахувала порушенням те, що їх не повідомляли про суму контрактів громадянки сусідньої держави Ані Лорак», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Ані Лорак з колишнім чоловіком давно залагодили спірні питання з розділом майна. У співачки є нерухомість в Україні і Росії, а у Мурата - ресторани в Києві.

А ви це знали? Дуже небезпечна: Чому не можна тримати фіалку в будинку

середа, 22 вересень 2021, 18:56

Фіалка - популярна квітка в кожному будинку. Багато жінок люблять фіалку, так як ця квітка не сильно вибаглива і дуже швидко росте. Однак багато хто не знає, що фіалку в будинку тримати не сильно добре, зазначають Патріоти України. Ця квітка краде особ...

Хіти тижня. Після заморозків і осіннього холоду Україну накриють два бабиних літа: Синоптик назвав дати і попередив про "сюрпризи"

середа, 22 вересень 2021, 18:30

В Україні восени прогнозуються ще два періоди відчутного потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань, зазначають Патріоти України. За його прогнозом, перше "бабине літо" очікується ближче до середини жовтня. У центральних регіонах України пот...