
Смертоносний шматок заліза потрапив у телефон дніпрянина. Про це повідомляє Telegram-канал "ХДніпро", передають Патріоти України.
"Район Братської: уламок після збиття. Другий день народження", — свідчить підпис під двома фото, на яких зображено пошкоджений смартфон.
Як видно на кадрах, удар припав більше на правий край телефону, проте пошкодив скло і саму цілісність апарата. Також схоже на те, що без легких ушкоджень не обійшовся і сам власник ґаджета, оскільки на одному боці апарата видно сліди крові. Як повідомляє Телеканал D1, у момент падіння уламка власник тримав гаджет у руках.
Дніпрян закликають не перебувати у відкритій місцевості під час повітряної загрози. Місто вже кілька діб атакують "Шахеди". Лише вчора внаслідок чергового удару загинуло п'ятеро людей, а 14 квітня внаслідок обстрілів жертвами стали стільки ж жителів міста.
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєво підвищені пенсійні виплати. Для окремих категорій громадян держава гарантує мінімальну пенсію на рівні 16 500 грн, що у кілька разів перевищує загальний мінімальний розмір у 2 595 грн. ...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати. На розмір пенсії впливають різні фактори, зокрема і кількість страхового стажу. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Житомирській області розповіли, які документи, крі...