
У Києві, на виходах зі станції метро Либідська, завершили демонтаж незаконних тимчасових споруд через відсутність проєктно-дозвільної документації. Знесення МАФів розпочали 12 жовтня. Утім, не обійшлося без ексцесів. Про це повідомив Микола Бойко, виконувач обов'язків директора Київблагоустрою, передають Патріоти України.
"Працівники підприємства отримали спротив від невстановлених осіб. Були погрози вчинити самоспалення, псування комунального майна — пробили колесо робочої техніки. Але нам все ж вдалося донести до підприємців, що незаконній торгівлі не місце в європейській столиці. Частково свої споруди забрали самі власники", – розповів Бойко.
Зазначили, що вже розпочали прибирати наслідки такої торгівлі, тож Либідська площа буде чиста та вільна від незаконних торговельних об'єктів.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...