
У Києві, на виходах зі станції метро Либідська, завершили демонтаж незаконних тимчасових споруд через відсутність проєктно-дозвільної документації. Знесення МАФів розпочали 12 жовтня. Утім, не обійшлося без ексцесів. Про це повідомив Микола Бойко, виконувач обов'язків директора Київблагоустрою, передають Патріоти України.
"Працівники підприємства отримали спротив від невстановлених осіб. Були погрози вчинити самоспалення, псування комунального майна — пробили колесо робочої техніки. Але нам все ж вдалося донести до підприємців, що незаконній торгівлі не місце в європейській столиці. Частково свої споруди забрали самі власники", – розповів Бойко.
Зазначили, що вже розпочали прибирати наслідки такої торгівлі, тож Либідська площа буде чиста та вільна від незаконних торговельних об'єктів.
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...