
У Києві, на виходах зі станції метро Либідська, завершили демонтаж незаконних тимчасових споруд через відсутність проєктно-дозвільної документації. Знесення МАФів розпочали 12 жовтня. Утім, не обійшлося без ексцесів. Про це повідомив Микола Бойко, виконувач обов'язків директора Київблагоустрою, передають Патріоти України.
"Працівники підприємства отримали спротив від невстановлених осіб. Були погрози вчинити самоспалення, псування комунального майна — пробили колесо робочої техніки. Але нам все ж вдалося донести до підприємців, що незаконній торгівлі не місце в європейській столиці. Частково свої споруди забрали самі власники", – розповів Бойко.
Зазначили, що вже розпочали прибирати наслідки такої торгівлі, тож Либідська площа буде чиста та вільна від незаконних торговельних об'єктів.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...