
У Києві, на виходах зі станції метро Либідська, завершили демонтаж незаконних тимчасових споруд через відсутність проєктно-дозвільної документації. Знесення МАФів розпочали 12 жовтня. Утім, не обійшлося без ексцесів. Про це повідомив Микола Бойко, виконувач обов'язків директора Київблагоустрою, передають Патріоти України.
"Працівники підприємства отримали спротив від невстановлених осіб. Були погрози вчинити самоспалення, псування комунального майна — пробили колесо робочої техніки. Але нам все ж вдалося донести до підприємців, що незаконній торгівлі не місце в європейській столиці. Частково свої споруди забрали самі власники", – розповів Бойко.
Зазначили, що вже розпочали прибирати наслідки такої торгівлі, тож Либідська площа буде чиста та вільна від незаконних торговельних об'єктів.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...