
У Києві, на виходах зі станції метро Либідська, завершили демонтаж незаконних тимчасових споруд через відсутність проєктно-дозвільної документації. Знесення МАФів розпочали 12 жовтня. Утім, не обійшлося без ексцесів. Про це повідомив Микола Бойко, виконувач обов'язків директора Київблагоустрою, передають Патріоти України.
"Працівники підприємства отримали спротив від невстановлених осіб. Були погрози вчинити самоспалення, псування комунального майна — пробили колесо робочої техніки. Але нам все ж вдалося донести до підприємців, що незаконній торгівлі не місце в європейській столиці. Частково свої споруди забрали самі власники", – розповів Бойко.
Зазначили, що вже розпочали прибирати наслідки такої торгівлі, тож Либідська площа буде чиста та вільна від незаконних торговельних об'єктів.
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...