Власники-живодери хотіли "заробити грошей": У передмісті Одеси породистого коня заморили голодом (фото)

У передмісті Одеси породистого коня заморили голодом: тварину тримали в темному сараї, зоозахисники не змогли її врятувати. Про це повідомила представник зоозахисної громадської організації "А-Хімса" Олександра Гарбарь, передають Патріоти України.

За її словами, виснаженого коня на прізвисько Білий Парус місцеві жителі виявили лежачим в полі, недалеко від селища Усатове. Обурені люди звернулися до поліції та зоозахисників. За даними Гарбарь, породисту тварину власниця купила півроку тому, щоб "заробляти гроші". "Вона хотіла використовувати благородну тварину в комерційних цілях - в центрі Одеси фотографувати, катати "клієнтів" та інше. При цьому, вона тримала коня в тісному сараї, в якому не було навіть соломи. Нещасний кінь спав на голій землі, у власних випорожненнях...",- розповіла зоозахисниця.

Вона стверджує, що кінь був весь в ранах та синцях, голова й очі - в ударах. Він намагався вирватися на свободу та в розпачі бився об двері та стіни сараю. "Завдяки титанічним зусиллям, ми змогли його забрати і перевезли в безпечне місце. Ветеринари зробили все можливе, але 3-річний Парус помер. Помер від крайнього ступеня виснаження, його мучителька карала його позбавленням їжі і води", - стверджує Грабар.

За фактом загибелі Білого Паруса відкрито провадження за ч. 1 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Як уточнила Олександра Гарбарь, для встановлення причини смерті тварини призначена експертиза.

Зоозахисниця додала, що у господині закатованої тварини є ще собака породи "Пекінес", зовнішній вигляд якої залишає бажати кращого. За словами місцевих жителів, зокрема, у нього врослий в шию нашийник.

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...

Люди прагнули трохи відпочинку біля моря: На популярному одеському пляжі внаслідок атаки "Шахеда" загинула молода жінка - осколок влучив у шию

вівторок, 23 червень 2026, 15:24

Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...