ВЛК визнала обмежено придатним: Підприємець відмовився від мобілізації - і його покарали

В Івано-Франківській області судили чоловіка, який отримав повістку проте відмовився від мобілізації під час дії воєнного стану. Про це йдеться у вироку Косівського районного суду Івано-Франківської області, передають Патріоти України.

За даними суду, підозрюваним є приватний підприємець, який виховує одну малолітню дитину. Він 18 травня 2023 року отримав повістку та прибув на огляд. 23 травня ВЛК визнала чоловіка обмежено придатним до служби в армії.

24 травня 2023 року підприємець повинен був прибути до військкомату для служби в ЗСУ, проте цього не зробив та категорично відмовився від повістки.

На суді чоловік провину визнав, розкаявся та просив суворо його не карати. Косівський районний суд Івано-Франківської області визнав чоловіка винним за ст.336 КК України та засудив його до 3 років позбавлення волі, замінивши реальний термін на рік іспитового.

Неймовірний гол: Гравець збірної України врятував команду від поразки у Франції

субота, 2 березень 2024, 22:55

Півзахисник Бордо Данило Ігнатенко відзначився голом у матчі проти Родеза в рамках другого дивізіону чемпіонату Франції, передають Патріоти України. Бордо першим відкрив рахунок, проте до кінця першого тайму Родез двічі забив і вийшов уперед. Гості дов...

Уламок був на стінці аорти: В Україні лікарі провели надскладну операцію, врятувавши воїнові життя

субота, 2 березень 2024, 21:28

Українські лікарі виконали надскладну операцію та врятувати життя воїнові. Хірургам вдалося дістати уламок з задньої стінки аорти пацієнта. Про це повідомив лікар-хірург швидкої та невідкладної допомоги Олександрівської лікарні, асистент кафедри хірург...