"Вломились семеро мужчин": Дружина Рубана розповіла, як обшукували його квартиру

8 березня в квартирі Володимира Рубана пройшов обшук СБУ.
Володимир Рубан. Фото: соцмережі.

Дружина переговірника Володимира Рубана Руслана розповіла ЗМІ деякі подробиці затримання свого чоловіка, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Нагадаємо, його затримали вчора на одному з КПВВ в Донецькій області. Стверджується, що при ньому знаходився арсенал зброї. Цього ж дня, 8 березня, в квартирі Рубана пройшов обшук СБУ.

"Вчера, 8-го марта, около 11 часов утра ко мне начали ломиться в квартиру семеро мужчин. Выламывали дверь - мне пришлось открыть. Майор юстиции Николай Побережняк сказал, что у них нет постановлении суда на обыск, однако сказал, что они имеют право это делать по 233 часть третья - без санкции суда.

Я вызвала полицию, и полиция подтвердила, что СБУ имеет право на такой и обыск. Полиция уехала. Адвоката у меня не было. Они изъяли рукописные бумаги со списками пленных, выкрутили жесткие диски с ноутбуков, забрали мобильные телефоны, карточки. Супруг уехал в воскресенье по делам, и больше мы не виделись. Вечером мне позвонил другой следователь, и сказал, что моего мужа везут в Киев - в военную прокуратуру. Через 30 минут суд", - розповіла вона.

Кінець епохи бідності, або щось на кшалт того, для двох категорій пенсіонерів: Соцвиплати значно збільшать вже у серпні

субота, 24 липень 2021, 6:30

З початку липня в Україні збільшилося пенсійне забезпечення для двох категорій пенсіонерів: учасників бойових дій і громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Ліга...

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...