"Вломились семеро мужчин": Дружина Рубана розповіла, як обшукували його квартиру

8 березня в квартирі Володимира Рубана пройшов обшук СБУ.
Володимир Рубан. Фото: соцмережі.

Дружина переговірника Володимира Рубана Руслана розповіла ЗМІ деякі подробиці затримання свого чоловіка, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Нагадаємо, його затримали вчора на одному з КПВВ в Донецькій області. Стверджується, що при ньому знаходився арсенал зброї. Цього ж дня, 8 березня, в квартирі Рубана пройшов обшук СБУ.

"Вчера, 8-го марта, около 11 часов утра ко мне начали ломиться в квартиру семеро мужчин. Выламывали дверь - мне пришлось открыть. Майор юстиции Николай Побережняк сказал, что у них нет постановлении суда на обыск, однако сказал, что они имеют право это делать по 233 часть третья - без санкции суда.

Я вызвала полицию, и полиция подтвердила, что СБУ имеет право на такой и обыск. Полиция уехала. Адвоката у меня не было. Они изъяли рукописные бумаги со списками пленных, выкрутили жесткие диски с ноутбуков, забрали мобильные телефоны, карточки. Супруг уехал в воскресенье по делам, и больше мы не виделись. Вечером мне позвонил другой следователь, и сказал, что моего мужа везут в Киев - в военную прокуратуру. Через 30 минут суд", - розповіла вона.

"Аксесуар" до 9 травня?: На Львівщині чоловік продавав червоний прапор з Леніним (фото)

четвер, 6 травень 2021, 12:15

На Львівщині працівники Служби безпеки України викрили місцевого жителя, який продавав стяг комуністичного тоталітарного режиму напередодні 8-го травня – Дня пам’яті та примирення. Про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області, передають Патріо...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...