Влучив у десятку, але є нюанс: На Олімпіаді український стрілець посів останнє місце

У фіналі стрільби з гвинтівки з трьох положень з 50 м український спортсмен Сергій Куліш вистрілив в мішень сусіда замість своєї. В результаті він зайняв останнє місце, хоча по ходу змагання претендував на медаль, зазначають Патріоти України.

Додамо, що помилковий постріл Сергій Куліш зробив в десятку, і якби він влучив в свою мішень, то зайняв би третє місце в проміжному рейтингу і продовжив би боротьбу за медалі.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...