Вода була з усіх боків: Прикордонник розповів неймовірну історію порятунку людей на Херсонщині (відео)

Український прикордонник з позивним "Док" розповів неймовірну історію порятунку людей на Херсонщині. Так, після підриву Каховської ГЕС 6 червня захисники відправилися евакуйовувати людей з невеличкого острівця на Лівому березі Дніпра, передають Патріоти України.

Відео з військовим виклали у Telegram-каналі МВСУ Країни. Прикордонники ризикуючи власним життям відправилися просто під ворожі кулі та почали евакуацію.

Як розповідає "Док", їм надійшла інформація, що українська аеророзвідка знайшла на лівому березі Дніпра в районі селища Кардашинка острів, на якому було до 30 осіб. Люди перебували на невеличкому клаптику землі, що був затоплений з усіх сторін.

Прикордонники у повній темряві добиралися до потерпілих внаслідок затоплення людей. "Операція готувалася впродовж години "з коліс". Просто вже всі були в дорозі й вирішували, як ми будемо робити", – розповідає Док.

Діяти мали дуже швидко та обережно. Захисники у повній темряві добиралися до потерпілих внаслідок затоплення людей. В результаті їм вдалося дістатися до острівця та провести евакуацію."Працювали блискавично. Той день був насичений адреналіном та бажанням допомогти людям, нашим людям", – розповідає прикордонник.

Вражаюча винахідливість: В Австрії придумали, як відвадити неонацистів від будинку, де народився Гітлер

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:54

Австрія розпочала роботу з перетворення будинку з жовтої цегли, де народився Адольф Гітлер, в поліцейську дільницю. Таким чином влада хоче не допустити, щоб будівля стала місцем паломництва неонацистів. Після десятиліть суперечок щодо прав власності та...

Навіть вторгнення пережив без пошкоджень: Під Києвом знайшли ВАЗ без пробігу, який простояв у гаражі 50 років (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:43

В Ірпені на Київщині виявили ВАЗ-2102 фактично без пробігу, який простояв у гаражі 50 років. Про унікальну знахідку повідомив блогер з ніком Roma Urraco, передають Патріоти України. "Найкраща знахідка за весь час: в наші руки потрапила абсолютно нова "...