
Український прикордонник з позивним "Док" розповів неймовірну історію порятунку людей на Херсонщині. Так, після підриву Каховської ГЕС 6 червня захисники відправилися евакуйовувати людей з невеличкого острівця на Лівому березі Дніпра, передають Патріоти України.
Відео з військовим виклали у Telegram-каналі МВСУ Країни. Прикордонники ризикуючи власним життям відправилися просто під ворожі кулі та почали евакуацію.
Як розповідає "Док", їм надійшла інформація, що українська аеророзвідка знайшла на лівому березі Дніпра в районі селища Кардашинка острів, на якому було до 30 осіб. Люди перебували на невеличкому клаптику землі, що був затоплений з усіх сторін.
Прикордонники у повній темряві добиралися до потерпілих внаслідок затоплення людей. "Операція готувалася впродовж години "з коліс". Просто вже всі були в дорозі й вирішували, як ми будемо робити", – розповідає Док.
Діяти мали дуже швидко та обережно. Захисники у повній темряві добиралися до потерпілих внаслідок затоплення людей. В результаті їм вдалося дістатися до острівця та провести евакуацію."Працювали блискавично. Той день був насичений адреналіном та бажанням допомогти людям, нашим людям", – розповідає прикордонник.
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...