Вода стала помаранчевою: У Голосієві виявили скид невідомої речовини (фото)

До каскаду Оріхуватських озер потрапила забруднююча речовина.

2 серпня виявлено скид невідомої забруднюючої речовини яскраво-помаранчевого кольору до каскаду Оріхуватських озер на території Голосіївського парку ім. М. Рильського через зливостік дощової каналізації. Про це повідомляє комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Голосіївського району Києва, передають Патріоти України.

Про цю ситуацію працівниками підприємства невідкладно в телефонному режимі проінформовано:

  • оперативного диспетчера КП ШЕУ Голосіївського району м. Києва;
  • оперативного чергового Голосіївської РДА;
  • викликано наряд поліції;
  • чергового диспетчера Управління цивільного захисту КМДА;
  • адміністрацію НПП «Голосіївський»;
  • штаб комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Голосіївської районної в Києві державної адміністрації.

Комісією з питань ТЕБ та НС Голосіївської РДА вирішено направити зразки води на додаткове дослідження, першочергово перевірити найбільш ймовірні місця можливого скиду, розмістити попереджувальні оголошення біля озер.

Наразі виявити місце викиду забруднюючих речовин не вдалось, огляд мережі зливоприймача та ймовірних місць скидів продовжується.

Поряд з водоймою, де виявлено забруднюючу речовину помаранчевого кольору, розміщено попереджувальні оголошення.

Хіти тижня. Влаштувався по блату: Стало відомо, як екс-нардеп Гаврилюк опинився в елітній службі таксі

середа, 1 квітень 2020, 3:00

Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко допоміг "козаку Гаврилюку" влаштуватися на роботу таксистом. Екс-нардеп Михайло Гаврилюк, більш відомий як "козак Гаврилюк", підробляє в Києві таксистом. Тепер він також став співробітником столичної служби так...

Хіти тижня. У Зеленського запитались/перепросили? Кличко позбавив Київ улюбленого "символу" президента

середа, 1 квітень 2020, 0:35

Столиця посилює обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусу, а саме забороняється робота кіосків з шаурмою і приготування та продаж кавових напоїв. Про це повідомляє пресслужба КМДА, зазначають Патріоти України. . "Київ посилює обмежувал...