Вода стала помаранчевою: У Голосієві виявили скид невідомої речовини (фото)

До каскаду Оріхуватських озер потрапила забруднююча речовина.

2 серпня виявлено скид невідомої забруднюючої речовини яскраво-помаранчевого кольору до каскаду Оріхуватських озер на території Голосіївського парку ім. М. Рильського через зливостік дощової каналізації. Про це повідомляє комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Голосіївського району Києва, передають Патріоти України.

Про цю ситуацію працівниками підприємства невідкладно в телефонному режимі проінформовано:

  • оперативного диспетчера КП ШЕУ Голосіївського району м. Києва;
  • оперативного чергового Голосіївської РДА;
  • викликано наряд поліції;
  • чергового диспетчера Управління цивільного захисту КМДА;
  • адміністрацію НПП «Голосіївський»;
  • штаб комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Голосіївської районної в Києві державної адміністрації.

Комісією з питань ТЕБ та НС Голосіївської РДА вирішено направити зразки води на додаткове дослідження, першочергово перевірити найбільш ймовірні місця можливого скиду, розмістити попереджувальні оголошення біля озер.

Наразі виявити місце викиду забруднюючих речовин не вдалось, огляд мережі зливоприймача та ймовірних місць скидів продовжується.

Поряд з водоймою, де виявлено забруднюючу речовину помаранчевого кольору, розміщено попереджувальні оголошення.

Хіти тижня. Шахтарі знайшли в глибинах рудника скам'янілу істоту, схожу на дракона (фото)

неділя, 22 вересень 2019, 13:00

Робітники не були фахівцями, але навіть вони зрозуміли, що знайшли. Шахтарі Шеффілда, що займаються розробкою нафтоносних пісків, йшли через породу, коли пласт видався надто складним для простих валунів в грунті. З руди проступали шипи і складна скам'я...

Хіти тижня. "Вервольф": У ставці Гітлера на Вінниччині виявили новий 4-поверховий бункер

неділя, 22 вересень 2019, 12:00

Йдеться про будівлю в чотири поверхи з бетонними перекриттями та тунелем на глибині 9,96 - 11,75 метра. На ставці Гітлера “Вервольф”, що в селі Стрижавка поблизу Вінниці, дослідники виявили підземну чотириповерхову будівлю. Всередині будівлі, на першом...