Вода стала помаранчевою: У Голосієві виявили скид невідомої речовини (фото)

До каскаду Оріхуватських озер потрапила забруднююча речовина.

2 серпня виявлено скид невідомої забруднюючої речовини яскраво-помаранчевого кольору до каскаду Оріхуватських озер на території Голосіївського парку ім. М. Рильського через зливостік дощової каналізації. Про це повідомляє комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Голосіївського району Києва, передають Патріоти України.

Про цю ситуацію працівниками підприємства невідкладно в телефонному режимі проінформовано:

  • оперативного диспетчера КП ШЕУ Голосіївського району м. Києва;
  • оперативного чергового Голосіївської РДА;
  • викликано наряд поліції;
  • чергового диспетчера Управління цивільного захисту КМДА;
  • адміністрацію НПП «Голосіївський»;
  • штаб комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Голосіївської районної в Києві державної адміністрації.

Комісією з питань ТЕБ та НС Голосіївської РДА вирішено направити зразки води на додаткове дослідження, першочергово перевірити найбільш ймовірні місця можливого скиду, розмістити попереджувальні оголошення біля озер.

Наразі виявити місце викиду забруднюючих речовин не вдалось, огляд мережі зливоприймача та ймовірних місць скидів продовжується.

Поряд з водоймою, де виявлено забруднюючу речовину помаранчевого кольору, розміщено попереджувальні оголошення.

Хіти тижня. Відомий волонтер назвав частину українських військових виродками

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:55

Суперечлива та необережна заява президента в Мюнхені викликала неабиякий резонанс. Юрій Бірюков назвав виродками тих бійців Збройних сил, які голосували на виборах президента за Володимира Зеленського. Такою була реакція Бірюкова на пропозицію Зеленськ...

Стискається-розтискується і не тільки: Вчені розповіли, чим займається мозок під час сну

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:52

Сон впливає на розумові, емоційні і фізичні показники організму. Вчені пояснили, що робить мозок під час сну. У Каліфорнійському університеті нейрофізики опублікована доповідь про роботу людського мозку уві сні, передають Патріоти України. Вся кров, як...