Вода тече по стінах: Побудована за 10 днів лікарня в Китаї почала руйнуватися (відео)

Лікарня для заражених коронавірусом у Китаї, яку збудували за 10 днів,почала руйнуватися, але мова йде про модульне спорудження, ще не передане в експлуатацію. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook "ДТП України", публікуючи відповідне відео, передають Патріоти України.

"Позахоплювалися швидкістю китайців - тепер давайте розповідати, що все китайське до к*ка. Госпіталь в Ухані, побудований за 10 днів, сам трохи прихворів. Хвалена китайська швидкість будівництва спочатку дивувала, а тепер можна побачити наслідки: комунікації виходять з ладу, вода тече по стін, стелі відвалюються", - сказано в повідомленні.

У той же час китайські ЗМІ уточнили, причиною НП став сильний дощ зі снігом, який раптово обрушився на регіон. Протікання сталося у відділенні "Лейшеньшан", там ще йшли роботи. Варто нагадати, що лікувальні установи в Китаї, побудовані в рекордно короткі терміни, почали приймати хворих на корона вірус 3 і 6 лютого.

З кафедри Венедіктової? "Майбутні прокурорки" в Харкові влаштували істерику в таксі і відмовлялися платити за проїзд (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:44

У Харкові дві студентки закотили істерику водієві таксі та відмовилися платити за проїзд. Дівчата були в стані сильного алкогольного сп'яніння і лякали таксиста тим, що вони "майбутні прокурорки". Водій зняв дівчат на відео і розмістив його в спільноті...

Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:03

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...