Вода у Гранд-каналі Венеції різко змінила колір: Поліція розпочала розслідування, є підозри (відео)

В італійському місті Венеція вода в Гранд-каналі стала яскраво-зеленого кольору. У зв'язку з цим місцева поліція почала розслідування. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

Зокрема, зелена пляма з'явилася недалеко від моста Ріальто і вздовж частини каналу. Першими колір помітили місцеві жителі, заявив президент регіону Венето Лука Зайя. «Префект скликав термінову нараду з поліцією, щоб розслідувати походження рідини», – сказав він.

Італійська пожежна служба повідомила, що допомагає регіональному агентству з охорони навколишнього середовища взяти зразки для аналізу. Поліція з'ясовує, чи не може зелене забарвлення бути протестом кліматичних активістів.

Це не вперше, коли Гранд-канал забарвлюється в зелений колір. 1968 року аргентинський художник Ніколас Гарсія Урібуру пофарбував води в зелений колір флуоресцентним барвником під час 34-ї Венеціанської бієнале як трюк, спрямований на підвищення екологічної обізнаності.

На Київщині відкопали унікальну золоту прикрасу часів Давньої Русі

субота, 30 вересень 2023, 5:58

'На Київщині "чорний археолог" виявив золотий колт часів Київської Русі, повідомляє Telegram-каналі metaldetecting_ua. Ця жіноча височна прикраса орієнтовно датується XII-XIII століттями. Таку коштовність не соромно було носити дочкам та дружинам уділ...

Поговорити з курями по-душам: Науковці за допомогою ШІ створили перекладач із півнячої мови

субота, 30 вересень 2023, 4:15

Японські інженери створили перекладач із півнячої мови на основі технологій штучного інтелекту. . Керував дослідницькою роботою професор Адріа Девід Чеок з Університету Токіо. Відкрила шлях до розробки нейромережевого інструменту система під назвою “Г...