Vodafone попередив абонентів про блокування деяких номерів: Як захистити себе від спаму та шахраїв

Vodafone попередив своїх абонентів про блокування номерів. Ця послуга мобільного оператора допомагає боротися з шахраями та захищати свої особисті дані. Детально про неї повідомляється на Facebook-сторінці Vodafone, передають Патріоти України.

Послуга називається "Підозрілий номер". З її допомогою абоненти можуть захистити не лише себе, а й своїх близьких від спаму та телефонних шахраїв.

Як підключити послугу

У розділі "Мої номери" додатку My Vodafone абонентам потрібно вибрати мобільний номер людини, якій хочете підключити послугу. Бажано, щоб номери близьких людей були додані до списку "Близькі" у My Vodafone. Також послугу можна підключити лише на свій номер, який також додати у мобільному додатку.

Перейдіть до розділу "Доступні послуги" та знайдіть там "Підозрілий номер". Далі потрібно натиснути кнопку "Підключити" і після цього телефонні дзвінки та SMS із підозрілих номерів будуть блокуватися і до вас не доходити.

При підключенні послуг "Підозрілий номер" від Vodafone абонентам автоматично буде підключено і послугу "Збереження номера". З її допомогою ви захистите номер від можливого несанкціонованого перенесення до іншої мобільної мережі.

Якщо абонент сам спробує набрати підозрілий номер, то мобільний оператор попередить його, що вважає цей номер ненадійним.

Що стосується вартості послуги, то на сайті Vodafone вказується, що за "Підозрілий номер" на день доведеться платити 0,50 коп., а контрактним абонентам послуга коштуватиме 15 грн на місяць

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...