Водій був під "феном": Українців розгнівав інцидент з таксистом у Києві (фото)

Місяць тому цього самого таксиста вже ловили і позбавляли прав.

У Києві водій компанії таксі Uklon приїхав на виклик в стані наркотичного сп'яніння. Про це повідомляє "Київ Оперативний" в Facebook, передають Патріоти України.

Чоловік разом з маленькою дитиною викликав таксі, до них приїхав водій під "феном", так називають амфетамін. "Сьогодні я, разом зі своїм 3-х річним сином, викликав таксі через додаток Uklon. До нас приїхав водій, який був в наркотичному сп'янінні. Як виявилося пізніше - під феном. Більш того. Місяць тому його вже ловили за це і позбавили прав, але "шанованій" компанії Uklon абсолютно все одно хто і як розвозить їх пасажирів", - йдеться в повідомленні.

"Я якось везла маму додому вночі. І в мене врізався таксист. Він був під чимось. Це благо він повільно їхав. Він каже заснув", "Може пора наводити порядок в службі таксі! Нехай будуть різні машини за різними тарифами, але в одному кольорі. Виїзд через медслужби, механіка ВТК та інше", "Це не машина уклону, водій користується додатком "уклон", "Сьогодні бачила машину Uklon, їздив шукав закладку", - пишуть в коментарях.

З архіву ПУ. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 22 вересень 2020, 23:05

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...

Довелося покликати рятувальників: Чоловік намагався залізти додому через вікно і застряг (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 22:30

Поки чоловік вийшов на подвір’я, двері в помешкання зачинились через протяг... У понеділок, 21 вересня, в Миколаєві стався курйозний випадок - чоловік застряг у віконній решітці, коли намагався пробратися у свою квартиру. Про це йдеться в повідомленні ...