Водій був під "кайфом": У Запоріжжі на "зебрі" збили жінку з дитиною (фото)

Наразі правопорушника затримано, слідчі дії тривають.

У Запоріжжі водій легковика Volkswagen збив 37-річну жінку та її 9-річного сина. Про це повідомила прес-служба Нацполіції в Запорізькій області, передають Патріоти України.

Жінка з хлопчиком переходили дорогу на "зебрі", коли їх збив водій автомобіля Volkswagen Golf, 1994 року народження. "В результаті дорожньо-транспортної пригоди обидва пішоходи отримали тілесні ушкодження, з якими госпіталізовані до лікарні", - йдеться у повідомленні.

Медогляд показав, що кермувальник перебував у стані наркотичного сп'яніння. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження через аварію за ч. 2 ст. 286-1. Санкція за статтею передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 8 років.

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...