
В Україні на серйозні штрафні санкції можуть нарватися не лише водії автомобілів, які сіли за кермо нетверезими, а й ті, хто напідпитку вирішив проїхатися на електросамокаті, передають Патріоти України.
Як пише «Дорожній адвокат», за таке правопорушення п'яним самокатникам загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування всіма транспортними засобами. Зазначається, що поки що ситуація з електротранспортом чітко законом не врегульована. Проте людей на електросамокатах вже почали зупиняти та пропонувати їм пройти перевірку. Протокол про порушення отримують й ті, хто пройшов огляд з позитивним результатом, й ті, хто відмовився його проходити.
Більше того, ті, якы попалися п'яними за кермом, вже позбавлялися прав та були змушені платити штаф. Так, у серпні та у вересні суди Одеси винесли рішення у таких справах. Один із затриманих п'яним на електросамокаті відбувся штрафом у 17 тисяч гривень, однак водійських прав його не позбавляли — у молодика їх просто не було. Покарання для другого правопорушника було більш жорстким — 51 тисяча гривень штрафу та позбавлення прав строком на 10 років. Чоловік їхав електросамокатом під наркотиками. Причому, на тому самому правопорушенні він попався двічі за рік.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...