
На Львівщині під час зіткнення маршрутки з потягом постраждали двоє осіб. Про це Львівська залізниця інформує у Facebook, передають Патріоти України.
ДТП сталася сьогодні вранці на залізничному переїзді 8-го км перегону Ставчани-Любінь Великий. «Наближаючись до переїзду, водій маршрутного автобуса сполученням Львів-Пустомити знехтував попередженням світлової та звукової сигналізації, що забороняли рух автотранспорту, та виїхав на переїзд. Помітивши порушника, машиніст поїзда застосував екстрене гальмування, проте відстань до несподіваної перешкоди виявилася замалою, щоб запобігти зіткненню», - йдеться у повідомленні.
Внаслідок аварії зазнали травм два пасажири автобуса. Потерпілих доставлено у медзаклад м. Пустомити. У зв’язку з розслідуванням обставин ДТП на місці події затримано рух двох приміських поїздів. Затримки в русі пасажирських потягів немає. За попередніми висновками експертної комісії, що вивчає причини та обставини випадку, аварія трапилася з вини водія маршрутки, який грубо порушив правила дорожнього руху.
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...