
В Одесі відбулася серйозна автопригода: автомобіль Lexus збив жінку. Про це повідомляється на сторінці "ДТП України" в Facebook, передають Патріоти України.
"В Одесі на Фонтанській дорозі біля 38 школи Лексус збив шкільну медсестру на пішохідному переході", - йдеться в повідомленні. Відомо, що жінка, яка була за кермом іномарки, практично відразу в паніці втекла з місця злочину і машина стояла на дорозі порожня.
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...