
В Одесі відбулася серйозна автопригода: автомобіль Lexus збив жінку. Про це повідомляється на сторінці "ДТП України" в Facebook, передають Патріоти України.
"В Одесі на Фонтанській дорозі біля 38 школи Лексус збив шкільну медсестру на пішохідному переході", - йдеться в повідомленні. Відомо, що жінка, яка була за кермом іномарки, практично відразу в паніці втекла з місця злочину і машина стояла на дорозі порожня.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...