На Полтавщині у місті Кременчук 33-річний Іван виграв 190 тисяч гривень у лотереї завдяки гороскопу з TikTok. У відео пророкували Ракам виграш у лотереї наприкінці липня. Іван вирішив перевірити теорію та придбав 3 лотерейні білети. Про це повідомили на офіційному сайті МСЛ, передають Патріоти України.
Коли чоловік подивився результати на сайті, він побачив, що один з його білетів був виграшний. «Я не зміг втримати емоції та сказав пару слів, які зазвучали не так, як би я хотів і не так, як би ви могли переказати в ефірі чи читачам новини», — сказав чоловік з посмішкою.
Це стало приємною несподіванкою як для щасливчика, так для його мами, яка є заядлим гравцем у лотерею. Як бачимо, гороскоп може мати набагато більший вплив на наше життя, ніж ми думаємо.
Дмитро Ківа працював на заводі "Антонов" за всіх президентів України, окрім Володимира Зеленського. 25 липня на 82-му році життя помер відомий український авіаконструктор Дмитро Ківа, який пропрацював на авіаційному заводі "Антонов" 52 роки, передають ...
У одеській Аркадії група чоловіків билась просто перед місцевим рестораном, свідчать кадри з соцмереж. У бійці брали участь і цивільні, і люди у формі. . Увечері 27 липня біля прибережного ресторану в Одесі сталась масова бійка, у якій взяли участь ци...