Водія на місці не було: У Болгарії знайшли вантажівку із мертвими людьми

Біля софійського села Локорсько, Болгарія, знайшли вантажівку з емігрантами з Афганістану. Частина з них були мертвими. За інформацією правоохоронців, вантажівка, яка нелегально перевозила іноземців, потрапила в ДТП. Про це розповів директор Національної слідчої служби Борислав Сарафов, передають Патріоти України із посиланням на BGNES.

Стало відомо, що людей виявили у спеціальному схроні, який знаходився під деревиною, яку перевозили. У вантажівці перебувало декілька десятків афганці. 18 людей загинуло, а 34 - були доправлені до лікарні для лікування, серед них п’ятеро дітей. Вісім осіб, доправлених до лікарні, перебувають у тяжкому стані.

"Ми взяли сліди, 16 фрагментів слідів ДНК. Тобто ми з’ясуємо, хто був за кермом вантажівки і хто в ній був. Я не сумніваюся, що ми з’ясуємо, хто є виконавцями цього злочину, цієї діяльності, яка призвела до загибелі 18 невинних людей", – сказав Сарафов.

Він зазначив, що наразі є затримані. Їм ще не висунули обвинувачення. Проводяться обшуки вдома у підозрюваних, які наразі затримані на 24 години.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...