Водіям на замітку: На дорогах України з'явилися незвичайні радари

У Харківській області встановили два інтерактивних радара, які вимірюють швидкість автомобілів. Про це в Facebook повідомили правоохоронці, передають Патріоти України.

Інтерактивний радар обладнаний датчиком руху, сонячною батареєю і екраном. Якщо водій їде менше 50 км/год, то швидкість на екрані буде відображатися зеленим кольором, якщо більше - червоним.

За задумом поліції, інтерактивні радари повинні дисциплінувати водіїв, відображаючи реальну швидкість автомобілів на конкретній ділянці дороги. Ці пристрої психологічно діють на водіїв, завдяки чому вони зменшують швидкість.

Такі пристрої будуть ставити на ділянках доріг, де часто відбуваються ДТП, біля дитячих садків, шкіл, біля пішохідних переходів. Очікується, що завдяки інтерактивним радарам стане менше ДТП, які відбуваються через те, що водії порушують швидкісний режим.

Нагадаємо, що з червня 2020 року в Україні за дотриманням водіями швидкісного режиму стежать камери автофіксації порушень ПДР. За рік їх використання стало менше ДТП зі смертельними наслідками.

Офшорна схема братів Суркісів: В Англії розкрили махінації із зарплатами в київському "Динамо"

неділя, 5 грудень 2021, 6:50

В Англії розкрили офшорні махінації із зарплатами в київському “Динамо”. Про це йдеться в листопадовому номері одного з найвпливовіших футбольних журналів у світі, британського World Soccer, повідомляють Патріоти України з посиланням на komandaonline. ...

Польща знов покращує умови для заробітчан з Нового року: Що варто знати українцям

неділя, 5 грудень 2021, 6:10

З Нового року підвищується мінімальна погодинна ставка оплати праці. Тож українці зароблятимуть в середньому на 2 000 грн більше. Про це розповів генеральний директор компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, повідомляють Патріоти Укра...