Водіям на замітку: На дорогах України з'явилися незвичайні радари

У Харківській області встановили два інтерактивних радара, які вимірюють швидкість автомобілів. Про це в Facebook повідомили правоохоронці, передають Патріоти України.

Інтерактивний радар обладнаний датчиком руху, сонячною батареєю і екраном. Якщо водій їде менше 50 км/год, то швидкість на екрані буде відображатися зеленим кольором, якщо більше - червоним.

За задумом поліції, інтерактивні радари повинні дисциплінувати водіїв, відображаючи реальну швидкість автомобілів на конкретній ділянці дороги. Ці пристрої психологічно діють на водіїв, завдяки чому вони зменшують швидкість.

Такі пристрої будуть ставити на ділянках доріг, де часто відбуваються ДТП, біля дитячих садків, шкіл, біля пішохідних переходів. Очікується, що завдяки інтерактивним радарам стане менше ДТП, які відбуваються через те, що водії порушують швидкісний режим.

Нагадаємо, що з червня 2020 року в Україні за дотриманням водіями швидкісного режиму стежать камери автофіксації порушень ПДР. За рік їх використання стало менше ДТП зі смертельними наслідками.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...